Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman

Taky můžu s klidným svědomím říct, že mám cihlu dokonce míň než vlažnou při provozu stb a wifi zároveň. Sedí si v předsíni na knihovně :)

A spotřebu asi taky až tak neřeším, je to 2v1, navíc je to spíš HTPC (berte s rezervou), než stb, takže se to dá čekat...

To už mi žere násobně víckrát herní PC, který jede 24x7 :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Mě zatím nejvíce se*ou ty titulky. Nechápu v čem je problém, respektive proč hned nezmění kódování znakové sady použité pro titulky. (pohled na problém z laického hlediska) Protože za současného stavu, je pro moji rodinu tento přístroj defakto nepoužitelný (sluchové postižení)

 

předpokládám že máte všichni změněna hesla pro přístupy, zkrátka že nepoužíváte hesla uvedena na spodní straně přístroje. Doporučuji radši ihned změnit, byl o tom i nějaký článek, jak jde přes díru v zabezpečení UPC zneužít váš přístup / vaše PC, data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Mě zatím nejvíce se*ou ty titulky. Nechápu v čem je problém, respektive proč hned nezmění kódování znakové sady použité pro titulky. (pohled na problém z laického hlediska) Protože za současného stavu, je pro moji rodinu tento přístroj defakto nepoužitelný (sluchové postižení)

 

předpokládám že máte všichni změněna hesla pro přístupy, zkrátka že nepoužíváte hesla uvedena na spodní straně přístroje. Doporučuji radši ihned změnit, byl o tom i nějaký článek, jak jde přes díru v zabezpečení UPC zneužít váš přístup / vaše PC, data.

 

Pokud jde o titulky, tak je potřeba odlišit DVB titulky a titulky teletextové. DVB titulky jsou bezproblémů, u teletextu je problém od s českou diakritikou a je ostudou UPC, že ani po testování před uvedením k běžným zákazníkům, ani devět měsíců po tom, co přístroj oficiálně nabízí, nejsou schopni zajistit aktualizaci, aby teletext uměl správně česky.

 

Heslo je dobré změnit, ale články, které se zmiňují o tomto problému se netýkají cihly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

1)

titulky - myslel jsem teletext.

Popravdě se mě ještě nepodařilo zprovoznit titulky DVB. Zřejmě mám někde něco špatně nastaveno.

Chápu správně, že DVB titulky znamenají titulky, které jsou k filmu dodávány (ne teletext) například jako u DVD?

V nastavení/vlastnosti mám nastaven jazyk titulků CZ a zvuk original. Přesto se mi zatím nestalo, že by se titulky zobrazovali.

Dělám něco špatně? Nebo za jakých podmínek (jen nějaké programy, nějaké filmy) se titulky zobrazují?

 

2)

cihly se to "zatím" netýká, ale beru to jako takovou samozřejmost že si to každý radši změní a někam poznačí nová hesla.

Možná je to ale zbytečná panika.

 

Děkuji za upřesnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

do detailu pořadu se dostanu přes menu/sledujete/nyní/ ???

ale tam nikde nevidím možnost zapnout titulky

Co dělám špatně? :roll:

 

dík

 

 

 

EDIT: zřejmě to jde jen u některých nahraných programů, u jiné nahrávky jsem měl na výběr zvuk česky, nebo zvuk česky DD.

Ale titulky bohužel žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Ok, tak to hledám na správném místě. Obraz a zvuk a mám tam pouze zvuk.

 

Může mě prosím někdo potvrdit, že ne všechny nahrávky a ne všechny programy nabízejí tuto volbu titulků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

V Menu/vlastnosti je jazyk audia i jazyk titulků i titulky pro sluchově postižené.U jednotlivých pořadů pak - OK/a tam m.j.je položka Obraz a Zvuk a v tom jsou Titulky a případně zapnout/vypnout.Tato nabídka je různá,dle daného vysílaného pořadu,t.zn,že někdy tam položka titulky vůbec není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...