Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

Na to si přišel kde? Vodotrysk bys nechtěl? Dost na něm zapracovali už je normálně funkční, šlo o opravy nefunkčností. Poslední co mi schází je to řazení, ale už si zvykám. Komunikoval jsem s podporou a řazení jim dělá problémy, neumožňuje správu Mediaboxu na dálku, neboli při každé údržbě, přidáni nového programu... smaže uživatelské řazení. Ptal jsem se na možnost přidat názvy stanic do vyhledávání a to se mu líbilo a prý by nemělo být až tak náročné to tam přidat, ale samozřejmě nemohl slíbit že to projde...

Za mě spokojenost, na satelitním Humaxu jsem čekal 2-3roky než ho rozběhali k mé spokojenosti. Tohle mám teprve půl roku a osobně mi schází už jen to řazení, nebo vyhledávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Jak jsem koupil, tak prodávám dál, mluvil docela zasvěceně a bylo vidět, že ví o čem mluví. Do mediaboxu prý sahají i několikrát týdně. Přiznám se, že by mě neskutečně vytočilo, kdybych si to seřadil a do rána by to bylo rozhozený, pak bych to opět seřadil a zase na nic. To je lepší, když to rovnou neumožní. Prostě při jakémkoliv zásahu to rozhodilo databázi. Takže vždy posílají novou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky docela žasnu nad projevem murdera. Sám mam cihlu doma, ale já jí osobně moc nevyužívám. Problémy, co s tím byly jsou pořád, stačí se podívat na předešlé stránky. Čeho jsem si všiml hned po aktualizaci, tak to je svižnost, ale na odkup to stále není. :lol: Líbila se mi možnost, že to má možnost nahrávat až čtyři pořady, ale má to doopravdy malý disk. Takže to budu muset vyřešit tunerem do NASu :)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem se zeptat chodi Vam na Horizon m.b. Moznost nahravat 3 programy najednou? Me to nefungovalo nikdy, pouze 2 najednou. Zmenilo se to ted po update?

 

Pokud Ti to nejde, reklamuj. Navíc si za to platíš i poplatek v rámci pronájmu mediaboxu.

Citace z ceníku:

Měsíční poplatek za pronájem set-top-boxu Pace DMC7002, v ceně pronájmu je zahrnut i poplatek za nahrávání až 4 pořadů najednou
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník WoodyPWX

Ackoliv mi to na podpore slibovali, ani s novym SW nedokazu preskakovat v nahranem programu. Skok je porad 30 sec nebo 60, ted si nejsem jisty. Kaon to umel mnohem rychleji! Prochazeni kanalu v guide jde taky jen po jednom a ne po celych obrazovkach jako u Kaonu. A to na SW cekam nekolik mesicu *facepalm*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky porad neni vyreseny rodicovsky zamek. Prestoze ho mam vypnuty, neustale to u nekterych veci otravuje s PINem. Proste aktualizace o nicem, a to jsem opravdu vodotrysk nechtel, jak mlel nejaky hlupak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...