Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavoun8

Divím se jak je možné, že si zde nikdo nestěžuje na kvalitu příjmu obrazu přes HD DVR MEDIABOX??? Včera mi jej dali a je to strašný...vrátil jsem se o 10 let zpět!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Nemám tenhle problém, u mě je obraz naprosto v pořádku, můžu porovnávat s CA ve stejné televizi a obraz je stejný (Plazma LG 50" Full HD).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divím se jak je možné, že si zde nikdo nestěžuje na kvalitu příjmu obrazu přes HD DVR MEDIABOX??? Včera mi jej dali a je to strašný...vrátil jsem se o 10 let zpět!!!

 

tak se laskavě podívej do nastavení HDMI .Mě když ho instalovat technik tak nenastavil na 1080I ale nechal tam automaticky a když se zapnul tak měl jenom nějakých 720.Je lepší to udělat ručně nastavení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavoun8 > Než založíte nové téma, tak nejdřív prohledejte fórum jestli váš problém nebyl vyřešen už jinde. Ať nevznikají duplicity.

 

Většina majitelů cihly už rezignovala na snahu něco změnit. Napsáno toho bylo hodně, opraveno nebylo skoro nic. Horizon FW přišel do ČR ve stavu jakéhosi alfa testu a věci se mění velmi pomalu. Je zbytečné se rozčilovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavoun8

jsi hodný, že mě takto instruuješ se základním nastavením ale to mám dávno za sebou. Vše je nastavené jak být má a obraz je v HD jako obyčejný a ten obyčejný na ten se nedá vůbec dívat...rozmazané neostré atd...vůbec to nechápu. Než došlo k výměně, měl jsem obraz jako fotka!!! Teď babo raď...

Toť reakce na "návštěvníka"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavoun8
Nemám tenhle problém, u mě je obraz naprosto v pořádku, můžu porovnávat s CA ve stejné televizi a obraz je stejný (Plazma LG 50" Full HD).

 

Nevím, nerozumím nechápu....je to opravdu hnus...musí to být snad jen tím STB?! I když jsem tam zkoušel dát ten druhý-DH MEDIABOX a to bylo to samé...jsem z toho vážně v....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavoun8
hlavoun8 > Než založíte nové téma, tak nejdřív prohledejte fórum jestli váš problém nebyl vyřešen už jinde. Ať nevznikají duplicity.

 

Většina majitelů cihly už rezignovala na snahu něco změnit. Napsáno toho bylo hodně, opraveno nebylo skoro nic. Horizon FW přišel do ČR ve stavu jakéhosi alfa testu a věci se mění velmi pomalu. Je zbytečné se rozčilovat.

NO dobře a když bylo už napsáno hodně.....řešil někdo kvalitu??? Je to vážně hnus, nedá se na to dívat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...