Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder
Návštěvník:

Pokud předchozí kroky nepomohly, proveďte tří tlačítkový reset tako:......

...., nyní ho můžete zapnout ovladačem. Poznamenejte si prosím čas provedení tohoto úkonu, v případě přetrvání potíží jej budeme potřebovat. Lišta je pryč .

 

 

 

Tak jsem to zkusil pro zbavení se lišty a bohužel lišta je stále na neobjednaných programech, dále co je zajímavé uživatelské rozhraní zůstalo na 1.3.31.2 ale software se vrátil zpět na 0.10.252. Jinak nové funkce, vypadá že chodí dobře. Takže jediné čeho jsem se zbavil trojhmatem jsou všechny nahrávky a vrátila se mi stará verze SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak jsem narazil na další nepříjemnou vlastnost tohoto STB. Dnes máme v Kralupech od rána výpadek všech služeb. Bohužel je neďele a tak se tím v UPC pravděpodobně nikdo nezabývá. :-( Nevadí, řekl jsem si, aspoň se podívám na nahrávky, které mám uložené na disku... ale smůla, na rozdíl od Handanu nebo Kaonu "cihla" nedovolí ani to. Objeví se hláška, že systém je spuštěn ve zhoršenému režimu a v něm není tato akce povolena. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník:

Pokud předchozí kroky nepomohly, proveďte tří tlačítkový reset tako:......

...., nyní ho můžete zapnout ovladačem. Poznamenejte si prosím čas provedení tohoto úkonu, v případě přetrvání potíží jej budeme potřebovat. Lišta je pryč .

 

 

 

Tak jsem to zkusil pro zbavení se lišty a bohužel lišta je stále na neobjednaných programech, dále co je zajímavé uživatelské rozhraní zůstalo na 1.3.31.2 ale software se vrátil zpět na 0.10.252. Jinak nové funkce, vypadá že chodí dobře. Takže jediné čeho jsem se zbavil trojhmatem jsou všechny nahrávky a vrátila se mi stará verze SW.

Máte pravdu že se software vrátil zpět, ale podle toho postupu mi vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Bohužel nemůžu potvrdit, přetáčení se zase seká, takže pro mě zhoršení předchozího stavu. A jak jsem psal lišta tam na neobjednaných je, nebo abych byl přednější po jednom restartu na Hbo Hd zmizela, ale hned když jsem cokoliv udělal s DO byla zpět. Od té doby jsem se jí již nezbavil. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Dnes máme v Kralupech od rána výpadek všech služeb. Bohužel je neďele a tak se tím v UPC pravděpodobně nikdo nezabývá. :-( Nevadí, řekl jsem si, aspoň se podívám na nahrávky, které mám uložené na disku... ale smůla

 

Idealny klient.Nevadi mu,nestazuje si,ale plati za to co nedostava :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Idealny klient.Nevadi mu,nestazuje si,ale plati za to co nedostava :scratch:

A kdo tvrdí, že si nebudu stěžovat? Budu jak na víc než dvanáct hodin nefunkční služby, tak i na to, že s cihlou při výpadku tv signálu a internetu nejdou přehrát ani dříve nahrané pořady uložené na disku. To považují za další z řady závažných nedostatků a chyb tohoto settopboxu. Handan PVR i velký Kaon s tímhle neměly žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Richiecz

Zdravím všechny pořídil jsem si LED TV Philips 49PUT4900/12 a nedaří se mi jí spárovat TV s ovladačem od HD DVR Mediaboxu. Na podpoře UPC i Phiilipsu mi nebyli schopni poradit KÓD. Neporadíte někdo? Díky :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není schopno při výpadku přehrát nahrávky na disku, tak je to ještě větší krám než jsem si o něm myslel. To museli navrhovat naprostí diletanti a tím myslím jak hw tak sw. Jen aby to nenaznačovalo ochranu nahrávek vázanou na klíče na serveru UPC. To by bylo velmi nemilé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...