Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Take tam mam plnou nabidku programu ale take tu listu nabidky,takze je to k nicemu.A kdyz jsem posilal postrehy z testovani a zminil jsem ze,nejdrive jsem cekal konecne serazeni stanic,prisla tato odpoved : Moc Vám děkujeme za zaslané postřehy.Řazení oblíbených programů bude předmětem dalších aktualizací.Tímto Vás žádáme o trpělivost.Děkujeme za pochopení a spolupráci.Vaše UPC.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, mám Horizon HD DVR Box první den, pročetla jsem si předchozí příspěvky, takže nebudu obtěžovat stěžováním si na nemožnost řazení programů, resp. na seznam Oblíbených programů. Snad se to brzy vyřeší. Oproti předchozímu HD PVR boxu je tento stb uživatelsky krkolomný (nutno "proklikávat se" přes spoustu příkazů), ale snad půjde jen o zvyk.

Co bych ocenila a nepřišla jsem na to, zda to jde (možná ano, jen jsem to nenašla):

- při procházení v Guide bych ocenila rychlejší procházení, nikoli řádek po řádku, ale srolovat celou "obrazovku" (předchozí stb to uměl)

- stejnou funkci bych ocenila při procházení jednoduchého seznamu tv programů (ten seznam, co se zobrazuje na levé části obrazovky)

- přepínání do tohoto jednoduchého seznamu tv programů přes dlouhé stisknutí tlačítka CH na ovladači při současném sledování programu je značně nepraktické: vždy si tím přepnu na následující nebo předchozí tv stanici; anebo jsem pokyn z návodu neuchopila a dělám to nějak špatně...?

- TV Guide - nepřišla jsem na to, jak si přepnu na konkrétní datum, když se chci např. podívat, co budou dávat za týden. Musím držet tlačítko > na ovladači a čekat, až se strefím na správný den... Starý stb to zvládal bez problému a toto mi fakt dost chybí :(.

- Chybí mi funkce sleep mode s možností nastavení 30-60-90-120 minut (jako měl starý stb). Sice se dá nastavit vypnutí při nečinnosti, ale to není ono.

- prodloužení nahrávání pořadu o 15 minut skutečně často nestačí - nedá se to prodloužit ještě např. na 20, 30 minut?

A nakonec pokud jde o ty nešťastné Oblíbené programy - dle mého do budoucna by mohlo být jednodušeji vyřešeno, jak přepínat mezi nabídkou Všechny programy a Oblíbené programy.

Na druhou stranu oceňuji fci Hledat a možnost nahrát si například celou sérii seriálu jedním "kliknutím".

Tak pokud byste měli pro mě rady ohledně výše uvedeného, budu ráda, jinak budu čekat na update...

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry den, mam jeden dotaz. stalk se uz nekomu ze po vypnuti horizon boxu do oranzove sviticiho tlacitka pover, tak box stale lehce huci jako by bezel, pri tom jsem ho normalne klasicky vypnul ovladacem. naposled jsem sledoval filmy z videoteky pak sem ho vypnul a stale huci. diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl sem se zeptat testeru,jestli na některý testery UPC "zapomělo" a jedou stále ve steré verzi,nebo už mají nahraný testovací verze.Já mám zatím verzi starou,takže moc testovat nemohu.UPC sem na příslušných mejlech kontaktoval,ale zatím se neozvali a ani na dálku nový software nenahráli.

P.S.teď mě poslali mejl,že na řešení požadavku stále pracují.

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

po nové aktualizaci opět nepoužitelné. Po vypnutí se neuchovává stav nastavení obrazu a programy problikávají. Sice používám se starou 4:3 televizi přes SCART, ale to není důvod proč by to nemělo fungovat.

 

Abych přiblížil mé problémy:

1) Neuchování nastavení obrazu

- Zapnu přístroj, na 4:3 televizi je roztažený 16:9 obraz, vlezu do nastavení a nastavím (Nastavení -> Další nastavení -> Nastavení SCART -> Poměr stran TV -> vyberu 4:3 a poté Úprava na 16:9, vyberu Letterbox), obraz je nyní tak jak jej chci. Po vypnutí zařízení a opětovném zapnutí opět roztažený 16:9 obraz na 4:3 televizi. Musím znovu vlézt do nastavení a znovu aplikovat nastavení Poměr stran TV na 4:3 (i když je to vybrané, musím znovu potvrdit, aby se nastavení aplikovalo). A takhle pokaždé...

 

2) Problikávající programy

- před aktualizací mi takhle problikávala pouze Nova Cinema a TV JOJ tuším... nyní problíkávají prakticky všechny HD programy (SD jsem pravda nezkoušel, ale proč koukat na SD když mám HD, i když to na mojí televizi není zrovna markantní rozdíl :D). A samotné problikávání se chová divně. Přepnu kanál, chvilku je klid, po chvilce začne obraz problikávat mezi černobílou barvou a normálníma barvama, a takhle to už zůstane... stále bliká

 

Ve SCART kabelu problém není, zkoušel jsem i jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak
Zatím žádná aktualizace,

Uživatelské rozhraní: UI_CZ-1.2.22.0

Verze SW: 0.10.252

Takže pořád potíže výše popsané, z nichž mi nejvíce vadí nemožnost řazení programů a výběr oblíbených v guide, pak to špatné rychlopřehrávání (přetáčení), které se seká a částečně je se zvukem atd.

Jinak na ostatní jsem si zvykl a jde to.

Otázka na UPC. Kdy bude aktualizace, která odstraní potíže???

Můžu mít možná úplně blbej dotaz?

Dal sis aspoň tu minimální práci pročíst si posledních pár stran v tomhle vláknu?

Tohle mi opravdu přijde jak naprostej výstřel do tmy... Promiň...

Všechno na co se ptáš je maximálně na těch posledních pár stranách napsaný, dokonce snad několikrát :wink:

 

Mám úplně blbou odpověď:

nebudu tady číst desítky příspěvků, abych někoho nepodráždil svým dotazem. Navíc se těžko orientuje, kdo píše za testery a kdo za normální uživatele. Takže sorry za blbej dotaz. Kdy bude dostupná aktualizace pro "normální" zákazníky? Jenom jsem poukázal na to, že mám uvedenou verzi sw. A možná by stálo za zvážení založit vlastní vlákno pouze pro testery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Nejsi schopnej (čti "ochotnej") číst jedno vlákno a chceš zakladat další... hmmm, tady je něco špatně :scratch:

Já se nechci s nikým hádat, aby to tak náhodou nevyznělo... Ale prostě sorry, jen přehazuješ svoji lenost na ostatní.

Už to tady bylo snad dokonce 2x, aktualizaci pro "normální zákazníky (já i když testuju jsem překvapivě taky normální zákazník) slibuje UPC tuším na půlku prosince, ale při stavu nového firmwaru o tom upřímně dost pochybuju...

A vidíš, kdybych to o tom stavu firmwaru napsal do "nového" vlákna, asi by ses to nedozvěděl, páč by ses tam ani nepodíval... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitezslav2

Zdravím všechny.Chtěl bych poprosit o radu.Mám STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla) a dost věcí je jinak,než jsem zvyklej.

1.teletext nemá české znaky.Dají se nějak nastavit.

2.nastavení velikosti obrazu.Hrál jsem si s nastavením a jediný program ktarý mi nejde nastavit přez celou obrazovku je ČT1.Má useklé kraje.

Jstli jste někdo řešil stejnej problém tak prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...