Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

pro JirkuV: tak mám na cihle poslední aktualizaci 23/11/2015 , uživ.rozhraní UI cz 1.2.22.0, software 0.10.252. Vidím zde,že někteří už mají novější aktualizaci.

P.S.- teď jsem pustil cihlu a je tam softw. 0.10.306(aktualizace ráno).

Upraveno uživatelem inko1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ZdeNov

Tak už to umí česky, musel jsem to vypnout a zmáčknout reset. V noci se to upgradovalo na uživatelské rozhraní UI_CZ§-1.2.22.0, hardware E3140101, software 0.10.306, aktualizace 23. 11. 2015 23:23:32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka67

Dobrý den,

omlouvám se za laický dotaz. Nejsem klientem UPC a proto ani neznám tento STB. Rodičům ho ale pozítří přijdou nainstalovat (místo starého rozbitého, myslím že to byl Kaon). Rodiče jsou již starší a budou ho používat výhradně ke sledování a nahrávání TV z UPC (mají zaplacený balík Kombi). STB nebude zapojen k internetu, žádná wifi. Tj. asi se bude používat stále stejný fw, který tam bude nainstalovaný. STB bude propojen přes HDMI k plazmové TV Panasonic.

Chtěl jsem se zeptat, zda mohou očekávat nějaké problémy nebo ne - zejména např. při nahrávání jiného pořadu než sledují, potom při sledování nahraného pořadu, obecně s ovládáním STB atd.

Děkuji moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Uživatelské prostředí se určitě neupgradovalo, verze UI_CZ-1.2.22.0 tam je od začátku distribuce koncovým uživatelům.

Vyhrabal jsem fotku z 1.června a tahle verze tam je taky vidět :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka67

OK, díky. Ale něco jsem tu už přečetl v předchozích příspěvcích a z některých reakcí jsem trochu mimo. No, snad to rodiče zvládnou a na to základní, co potřebují ten STB jakž takž fungovat bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník EViLNEViL
Dobrý den,

omlouvám se za laický dotaz. Nejsem klientem UPC a proto ani neznám tento STB. Rodičům ho ale pozítří přijdou nainstalovat (místo starého rozbitého, myslím že to byl Kaon). Rodiče jsou již starší a budou ho používat výhradně ke sledování a nahrávání TV z UPC (mají zaplacený balík Kombi). STB nebude zapojen k internetu, žádná wifi. Tj. asi se bude používat stále stejný fw, který tam bude nainstalovaný.

 

Aktualizace fw probiha po kabelu, kterym je signal priveden do televize. Internet i TV je v pripade UPC prenasena do STB po tom samem koaxialnim kabelu. kde jsou pak rozkodovany a internet "vznika" az v tomto zarizeni. Takze veskere aktualizace FW, ktere budou zakaznikum dostupne budou dostupne i Vasim rodicum. Ale nejedna se o aktualizace o kterych se tu diskutuje ted, ty jsou dostupne "beta" testerum. Da se predpokladat, ze s nejakym zpozdenim doputuji i k Vasim rodicum.

 

STB bude propojen přes HDMI k plazmové TV Panasonic.

Chtěl jsem se zeptat, zda mohou očekávat nějaké problémy nebo ne - zejména např. při nahrávání jiného pořadu než sledují, potom při sledování nahraného pořadu, obecně s ovládáním STB atd.

Děkuji moc za odpověď

 

Ja toto zarizeni pouzivam 2 nebo 3 mesice a zatim jsem se nesetkal s zadnym problemem. Vse je v cestine a ovladac je podobne "komplikovany" jako v TV. Je pravda, ze se mi obcas stane, ze se STB "sekne" (asi 5krat za 3 mesice) a ackoliv je videt, ze zarizeni se spousti, neaktivuje se HDMI vystup do televize a pomuze az cely STB zapnout a vypnout. A toto pomuze asi na vsechny ostatni problemy.

 

Jen bych Vam doporucil, aby jste rodicum nastavil prodlevu konce nahravani programu oproti planovanemu programu na co nejvice (myslim, ze jde max 15 minut). Resilo se to tu asi o dva dny drive, na strane 63. Neni to chyba televize, ale chyba televiznich stanic, ktere nahlasi urcity program, ale mnozstvim reklam ho zpozdi a nikoho nenastve vic, kdyz prijde o poslednich 10 minut filmu. Ale to je znamy problem uz od dob nahravani na VCR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...