Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavoun8
Zkoušel jsi jiný HDMi kabel?

Hele....HD program....na hřišti vidím běhat figurky a do tváře jim vidět není, že běhají na trávníku nevidím....je to spíš koberec, chci tím říci, že s HD STB před tím při zpomaleném záběru na F1 jsem viděl poškozené pneumatiky...jestli mě chápeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi hodný, že mě takto instruuješ se základním nastavením ale to mám dávno za sebou. Vše je nastavené jak být má a obraz je v HD jako obyčejný a ten obyčejný na ten se nedá vůbec dívat...rozmazané neostré atd...vůbec to nechápu. Než došlo k výměně, měl jsem obraz jako fotka!!! Teď babo raď...

Toť reakce na "návštěvníka"

 

Opravdu máš změněno v nastavení -> další nastavení -> nastavení HDMI -> HD rozlišení z automaticky na 1080p?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavoun8
jsi hodný, že mě takto instruuješ se základním nastavením ale to mám dávno za sebou. Vše je nastavené jak být má a obraz je v HD jako obyčejný a ten obyčejný na ten se nedá vůbec dívat...rozmazané neostré atd...vůbec to nechápu. Než došlo k výměně, měl jsem obraz jako fotka!!! Teď babo raď...

Toť reakce na "návštěvníka"

 

Opravdu máš změněno v nastavení -> další nastavení -> nastavení HDMI -> HD rozlišení z automaticky na 1080p?

 

ANO ANO....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavoun8
jsi hodný, že mě takto instruuješ se základním nastavením ale to mám dávno za sebou. Vše je nastavené jak být má a obraz je v HD jako obyčejný a ten obyčejný na ten se nedá vůbec dívat...rozmazané neostré atd...vůbec to nechápu. Než došlo k výměně, měl jsem obraz jako fotka!!! Teď babo raď...

Toť reakce na "návštěvníka"

 

Opravdu máš změněno v nastavení -> další nastavení -> nastavení HDMI -> HD rozlišení z automaticky na 1080p?

 

jo jo klidně založ, já to jaksi zatím neumím...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn
Nebylo by lepší udělat vytvořit samostatné téma, kde se zaměříme na nedostatky firmwaru?

Mam na mysli: 7aIj.png

 

Já už jim to v reportu navrhl udělat nějakou komunitu, kde bychom své poznatky vzájemně sdíleli a kde bychom dostali i informace jaké opravy konkrétní update obsahuje, abychom se na to mohli zaměřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...