Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

To sice ano, ale připomíná mi to něco.. DLNA, apod. není podstatné.. Většina našich klientů to nevyužívá. Pro nás je podstatné, že cihla staví na kvalitním připojení WIFi, které poskytne dostupné a rychlé připojení. :scratch:

 

S naším novým stb můžete využívat XY služeb, ano. Omezený TV archív, nahrávat, sledovat. To je všechno. Děkujeme.

Náš trh je velice specifický. Proto naše cihla má jenom 2x RJ45. Více prostě portů nepotřebujeme. Proto většina lidí to dá do bridge. Když to přeženu na určitou skupinu hráčů, kde jde o o každé ms kór v FPS hrách, tak jsem rád, že jsem u UPC. Slamb to má lepší, pochopitelně. Ale když to vemu v praxi, tak s cihlou jsem měl o 5ms víc, nepochopitelně a pak když jsem jí chtěl nahradit, tak i pomalejší načítaní stránek. Teď to mam na přímo modem-pc a rychlost je zase úplně jinde.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr4422

Vážený zákazníku,

 

 

 

Rádi bychom Vám poděkovali za registraci do výzkumu, jehož cílem je zlepšit interaktivní televizi Horizon.

 

 

 

Během následujícího týdne Vám zašleme podrobnější informace k začátku a průběhu testování.

 

 

Těšíme se na spolupráci!

 

Vaše UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Taky jsem dostal info od UPC na testování.

 

To: cojoiner

Co jsem si zatím všiml, tak hodně zde aktivních diskutujících jsou lidi znalí IT, takže si myslím, že testování proběhne v pořádku, ale musí mít jasnou strukturu hlášení chyb, aby se to dalo třídit, filtrovat a možná i zavést slovník pojmů, potažmo náhled na popis chyb jiných testerů, aby nedocházelo k duplikacím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David353

Ahoj,

 

nedávno jsem si pořídil cihlu od UPC a pozoruji že dochází k větším latencím při načítání web stránek, rychlost je v pohodě.

 

Také se mi administrace zasekla na angličtině, a lokace se nastavila na Irsko, ani jedno z toho nelze změnit.

 

Nevíte jak nastavit statickou IP adresu na zařízení ve vnitřní síti? Je tam možnost nějakého filtru, ale moc tomu nerozumím, mám zkušenosti s TP-Linkem, kde bylo vše přehledné, nebo s Cisco IOS.

 

Nelze na routerovou část flashnout něco jiného ideálně OpenWrt.

 

Případně jak přepnout do bridge modu, vše bych potom vyřešil koupí routeru, který má podrobná nastavení.

 

Díky moc za odpovědi,

 

Zdravím David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dira

@David353

 

Odpověď na všechny tvé otázky je:

Ne nelze, nejsi a nejsi sám :)

 

jediný "workaround" kterého se mi podařilo dosáhnout semifunkcionality bylo omezit rozsah DHCP serveru a pevně nastavit ip adresu stanice, kde potřebuj mít adresu pevnou přímo v dané stanici. Taková to stanice má přístup na internet, ovšem už ne do sítě, nelze ji určit jako DMZ a z nějakého důvodu některé služby nejsou ani z vnitřní sítě dostupné.

 

Konkrétní příklady:

Portscan neprojde

Kodi remote service projde

DLNA neprojde

Sonarr na jakémkoliv portu nekomunikuje

 

Dalśí z věcí která je částečně funkční je Broadcast, kde na funkční stanice projde, na stanice, které nemají přidělenou adresu neprojde (nepoužitelnost například WOL a s tou se je třeba rozloučit i kvůli nemožnost nastavení port forwardingu - ano vidíte tam tu funkcionalitu a ne nejde nastavit bo je omezena jen na dva porty :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...