Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

No přetáčení se zlepšilo a ne že ne. V timeshift jde přetáčet naplno a v některých nahrávkách už také. Jen nahrávky z Primy se mi zastavují při 4 a 5 rychlosti. U nově nahraných ještě nevím ještě jsem nenahrával.

Takže na tom pracují, ale veeelmi pozvolna. Uvidíme jestli tento týden spustí ten testovací program jak psali v minulém týdnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No já jsem lepší přetáčení tedy taky nezaznamenal, u starých ani u nových nahrávek. U nahrávek z Primy a Cool se se mi dokonce zastavují už při rychlosti 3.

Jinak ty body, co napsal JirkaV, mohu všechny potvrdit, s výjimkou bodu 3. Ještě se mi nestalo, že by mi některý z nahraných pořadů nešel přehrát.

Ve spolehlivosti nahrávání jsem naopak s cihlou naprosto spokojen. Víc než s velkým Kaonem, který "trpí" občasným samovolným vypínáním a to i třebas v době, kdy nahrává, takže nahrávky pak nejsou celé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený zákazníku,

 

 

 

Rádi bychom Vám poděkovali za registraci do výzkumu, jehož cílem je zlepšit interaktivní televizi Horizon.

 

 

 

Během následujícího týdne Vám zašleme podrobnější informace k začátku a průběhu testování.

 

 

Těšíme se na spolupráci!

 

Vaše UPC

Už vám poslali nějaké další informace?

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty body, co napsal JirkaV, mohu všechny potvrdit, s výjimkou bodu 3. Ještě se mi nestalo, že by mi některý z nahraných pořadů nešel přehrát.

Naprogramuj si na dnes v noci nahrání třeba jednoho dílu pořadu "Emmanuella: Soukromá sbírka", který dávají v od 00:00 do 02"00 na kanálu HD Kino Barrandov nebo jednoho dílu pořadu "Intim s Heidi Janků", který dávají v od 00:02 do 02:30 také na kanálu HD Kino Barrandov. Až to budeš mít nahrané tak si z toho potom třeba zítra někdy přes den zkus přehrát několik minut. Pokud tě to nezajímá nemusíš na to celé koukat jen na vyzkoušení abys na vlastní oči viděl jak se ta chyba projevuje se pokus z té nahrávky přehrát pár minut. Ono ti z toho stejně nepůjde přehrát víc než pár desítek vteřin a šlus, a to je přesně ono. Platím si za nabídku pořadů UPC, ve které jsou mimo jiné i tyto pořady a platím si i za službu umožňující nahrávání těchto pořadů, ale nelze je pak přehrát. Reklamoval jsem to už před dvěma měsíci přímo na UPC a uznali to jako chybu v software HD DVR Mediaboxu, ale dodnes to neodstranili a pořád jen opakují "na řešení stále pracujeme". Jak už jsem psal čekám jestli do konce tohoto roku vydají aktualizaci, která odstraní nejen tuto, ale i další již dříve zmíněné chyby a pokud se to opravdu nezlepší tak u UPC s kabelovou TV končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník endlr

Ještě bych k těm závadám "cihly" přidal tragický teletext. Normálně používám teletext na TV ale ze zvědavosti jsem zkusil i na mediaboxu - překvapeně jsem zíral na podivné znaky na místě českých písmen. Dát na český trh produkt nepodporující češtinu je opravdu tragédie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...