Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Zřejmě nijak tj. je třeba počkat až se posunutí času samo opraví. Aktuálně už je pár dnů po posunutí času na zimní čas a můj HD DVR Mediabox ukazuje čas správně a nahrává podle správného času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Ta síť 5 GHz je taky u mně záhadou.Na jednom telefonu mně jde, na druhém by měla jít taky a nejde. Na Chromecastu 2 jde taky. Ale co se týče televize, tak to je unikát. Sony Bravia KDL 805C se k této síti připojí, je tam označené, že wifi funguje, ale žádný internet v televizi není! Tak jedu na 2,4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové záření je v celku srozumitelné a UPC to udělalo jen na pokyn věcných stěžovatelů, já osobně mám vše v oblíbených takže používat nebudu, jinak jsem z novým rozhraním spokojen, je fakt, že start trvá déle ale není to nic co by mně omezovalo, přepínání programu je shodné jak předtím není tam moc velká prodleva. Za celou dobu jsem asi vytáhl box že zásuvky tak 4x jinak vše šlape jak má, někdy se fakt divím že je tolik stížnosti, asi budou různé verze setoboxu jinak si to nedovedou vysvětlit, za mne palec nahoru už jen další aktualizace to vylepší, ale změnu hodnotíme kladně až na videoteku ta se seká ale stejně nepoužíváme takže to problém není. Oblíbené preminam přes OK a pak si šipkami výběru program který mám v oblíbených a dam OK a hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...