Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

To co ty píšeš následující po sobě na jednom programu, mám nastaveno o 15minut po skončení a tehdy mi to nechce přidat další. Přiklad nahrávám ct1 od 20:00 do 21:00 nastaví se do 21:15, od 21:00 chci nahrát další program na ct1 a tehdy mě to nepustí, že se překrývá s jiným plánem. Pokud nastavím nejdřív ten od 21:00 a pak od 20:00 tak tehdy to jde normálně.

Co se týče dřívějšího začátku programu, tak výjimka potvrzuje pravidlo, což mě u Atentátu naštvalo [WHITE SMILING FACE] .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by už se konečně UPC vzpamatovalo?

http://newsletter.upc.cz/rekrutacni-email-dawn-2/

 

já ho používal 4 měsíce nakonec jsem ho vrátil .Ted měsíc a něco CA Modul .No když to konečně opraví tak si vezmu zpátky. Čekám jak kdo napíše že to konečně funguje. Schází mě nahrávání.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
To co ty píšeš následující po sobě na jednom programu, mám nastaveno o 15minut po skončení a tehdy mi to nechce přidat další. Přiklad nahrávám ct1 od 20:00 do 21:00 nastaví se do 21:15, od 21:00 chci nahrát další program na ct1 a tehdy mě to nepustí, že se překrývá s jiným plánem. Pokud nastavím nejdřív ten od 21:00 a pak od 20:00 tak tehdy to jde normálně.

Co se týče dřívějšího začátku programu, tak výjimka potvrzuje pravidlo, což mě u Atentátu naštvalo [WHITE SMILING FACE] .

 

Aha, tak s 15 minutovým nahráváním po skončení jsem nezkoušel. Zatím mi 5 minut u drtivé většiny programů stačí a tam jsem problém nezaznamenal, ať nastavuji nejdříve ten nebo onen pořad. Je ale pravdou, že u hlavních programů Novy, Primy, Joj a Markízy bych s pětiminutovým nastavením nevystačil, tak pokud z těchto programů něco nahrávám, tak přidávám ještě čas manuálně, respektive nastavuji čas konce nahrávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

Dneska už ve fóru tato otázka padla v jiném vlákně bez odpovědi...

 

Máte někdo informaci zhruba kolik "cihel" je zapojeno v UPC ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...