Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Funguje vám rychlý posuv u nahrávek? Chci přeskočit reklamu a ono to nejde. Dále pokud vyskočím z přehrávání nahrávky, nenabídne mi to pak pokračování tam, kde jsem skončil. Takže se musím dívat znovu od začátku, protože nejde rychlý posuv.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Marku, dle mých praktických a dlouholetých zkušeností se nikdy nestalo, že by běžný HDD nestíhal zápis a čtení, mám na mysli zápis více programů z jednoho nebo více muxů při současném čtení (sledování záznamu). V současné době běžně nahrávám na jediný síťový disk několik programů i z více zařízení a současně sleduju vybraný záznam z téhož síťového disku na tv...

Edit: Těmi zařízeními samozřejmě nemyslím přijímače UPC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Koukal sem na webu, ze v Horizon GO jde velice snadno a elegantne zmenit poradi vsech prijimanych kanalu! PRO BOHA, proc to nejde synchronizovat i se STB Horizon!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Nevím, jestli to souvisí zrovna s tím, že je to v HD. Já včera koukal na nahrávku, která byla v HD (Nova) a zároveň nahrával jinou v SD (AXN), přičemže settopbox byl zrovna nastaven na Eurosport HD. Když jsem se dokoukal a chtěl právě dokoukanou nahrávku smazat, tak se box kousl taky. Tak, jak tady už o pár stránek dříve ukazoval Budulman - ukázal se jen ten podklad pro menu, ale samotné menu nenaběhlo a na pozadí pod tím pak běžel normálně ten Eurosport. Odejít z toho a zbavit se toho podkladu nebylo možné jinak, než natvrdo vypnout vypínačem vzadu.

Ten úplně rychlý posuv (>>>>>) mi taky většinou blbne - zadrhává se to na dlouhou dobu. Nejlíp mi funguje asi ten nějak zhruba uprostřed (tři šipky >>>).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Zaznamenal jsem další zvláštní chování.

1. Když BOX i TV večer vypnu dálkovým ovladačem, ráno po zapnutí TV a BOX zase dálkou hlásí televize "není signál", jakmile 1-2x jen BOX vypnu a zapnu dálkou, signál se objeví a vše frčí.

2. Už se mi několikrát stalo, že po zapnutí BOXu jsem viděl jen obraz, ale nic nemělo zvuk (přes CA ale ano - stále ji mám v televizi, než se to všechno vychytá), zase musím 1-2x vypnout a zapnout dálkou a pak to má i většinou zvuk, každopádně dnes ráno manželka po asi pátým vypnutí a zapnutí a stále bez zvuku přepnula na CA a vyprdla se na STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je velký problém i vypnutý timeshift

Kolik lidí, tolik problémů, každý chce něco jiného. :) Pamatuji, kolik tady bylo připomínek proti tomu, že "velký" Kaon má permanentně zapnutý timeshift. :wink:

No právě, různí lidé mají různé požadavky. Proto existuje sekce Nastavení. V ní stačí mít jedno zaškrtávátko navíc...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No ještěže UPC nevyrábí auta.Těch mrtvých:-)

Tak není myslím třeba zas až tak přehánět. UPC nevyrábí ani settopboxy. (Já vím, je tam smail, jde jen o vtip).

Ale nezřídka i výrobci aut stahují některé své modely nebo vyzývají hromadně zákazníky k návštěvě servisů kvůli výměně různých součástek či k úpravě nějakého nastavení, když se něco nepovede.

Ono se to postupně vychytá. Nakonec je stejně vždycky nejlepší testování, které se provede na zákaznicích v ostrém provozu. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...