Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir
ale jaky forum? Ja znam jenom toto a na jine jsem nedostal odkaz.....technik dostl, zapojil, trosku vysvetlil ovladac a tot vse.....a samo dal nekolik papiru na podpis (smlouva, protokol, atd...)

 

UPC posílalo mail

projeď si mail adresu kterou jsi udával na UPC(jestli jsi ji uvedl ;o) - koukni např do smlouvy co ji podepisoval tam bude uvedena) včetně spamů jestli ti se to tam nehodilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rrihacek

Pod položkou Nastavení je volba Domácí síť - může tato položka sloužit k sledování video streamu např. z domácího NAS serveru?

To je asi jediný důvodu, proč by mě aktualizace lákala. Obávám se, že po přehrání fw se HD box zpomalí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyby ohledne timeshiftu a take ohledne,jak vybrat a tridit oblibene kanaly,budou odstraneny novou aktualizaci softweru a to jak u setoboxu Horizon,ten je ma take,tak u HD Kaonu KCF-SA700.UPC o nich vi a pracuje prave na opravne aktualizaci.Tato informace je primo od technika UPC,dozvedel jsem se ji po pulhodinovem rozhovoru o technickych datech setoboxu Horizon.Jeste jedna dulezita vec,kterou jsem dnes zjistil:Jsou lide jako treba ja,kteri maji uz nyni velmi vyhodne sluzby na rok garantovane a rozhodne nechteji neco menit a pritom chteji mit ale setobox Horizon.Cesta existuje,nyni jsem to pul hodiny probiral s UPC.Ta cesta zni.ZAKAZNIK SI PONECHA STAVAJICI SLUZBY,BALICKY,VYHODY ATD.Jen pozada o setobox Horizon a misto plateb za modem,setobox co mel a pronajem tel,tedy tri sluzby jako mam ja,bude platit jednu a to 199kc mesicne pronajem setoboxu Horizon.Pokud tedy nebude chtit jeste videoteku My Prime,pak by musel dat jeste 99 kc mesicne.Tu ale ja nechci a nepotrebuji,vse si sezenu na netu.Vse ostatni ale,aplikace a veci co jsou na setoboxu Horizon budou normalne a plne fungovat a zakaznik je muze vyuzivat.O teto ceste pisu proto,ze ne kazdy bude chtit UPC nove balicky a nebo prijit o sve vyhody jak jsem psal vyse.Snad jsem to vysvetlil srozumitelne.Jirka Usti PS:Videoteka My Prime by mela jet 14 dni zdarma,tem co si vyberou mit novy setobox Horizon. :-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

Zdravím a mám jen drobný dotaz ohledně dálkového ovládání nového STB HORIZON.

V manuálu na str.7 se píše...

...Dálkový ovladač komunikuje s boxem Horizon HD DVR pomocí rádiových signálů. To znamená, že dálkový ovladač nemusíte namířit na box Horizon HD DVR. Pokud chcete, můžete box Horizon HD DVR umístit z dohledu. Například do skříňky nebo za závěs....

 

Chci se tedy zeptat testerů nového STB,jestli tuto citlivost zkoušeli a s jakými výsledky...

Jde mi o to,jestli může být třeba STB v jiné místnosti než TV přijímač?!? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...