Přejít na obsah

HD


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník radoslavcz

retron:

Zajímalo by mě, zda při přidání nových programů taktéž prskáte, že je to nad rámec Vámi uzavřené smlouvy a že tyto programy nechcete, protože tou dobou nebyly nikde uvedené jako součást tarifu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fandu jsem naladil asi 5 měsíců po přidání, kvůli takovým zbytečnostem jsem se neobtěžoval zbytečně přeladit TV. Pokud někdo chcete namítnout, že mám nechat zapnutou automatickou aktualizaci, tak si to nechte. Automatická aktualizace bohužel seřadí programy, jak je řadí UPC. Nemám zájem několikrát do týdne, pokaždé strávit hodinu opětovným seřazením podle mě. To, že si Nova prolobovala zařazení na začátek mě docela nezajímá. Každý program má u mě pozici, kterou si zaslouží (mimochodem Fanda je na pozici č.105, výše byl Fanda HD, ale ten je teď ještě horší kvality než SD, tak už jsem ho přesunul taky někam ke konci seznamu). Aby si někdo nemyslel, že to bylo kvůli Nově, tak ČT D / ART jsem si naladil asi po třech měsících od zahájení vysílání.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
retron:

Zajímalo by mě, zda při přidání nových programů taktéž prskáte, že je to nad rámec Vámi uzavřené smlouvy a že tyto programy nechcete, protože tou dobou nebyly nikde uvedené jako součást tarifu :)

 

Nerozumím tomu, proč dáváte do stejné roviny přidávání nějakých programů s odebíráním programů, na které mě UPC nalákalo, platím si za HD Eurosport, Novu a Novu sport, k vůli kterým skousávám měsíční platby za kabelovku, to že se neumějí dohodnout mám odsrát já ? A ještě k tomu mád sedět a nechat si vše líbit ? Souhlasím s retrom v tom co píše, akorád zapomínám na to, že jsem v čechách, kde si každý stejně udělá pravý opak toho, co napíše na papír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Problém je v tom, že Vy zase uvažujete v rovině, že to, co bylo v nabídce v době uzavření smlouvy, budete mít v nabídce stále.

Ale tak to, podle mě, není. At se nám to líbí nebo ne, nabídka TV stanic se v průběhu může měnit.

A je už zcela jedno, jestli se budeme bavit konkrétně o přidávání nebo o odebírání programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Pro radoslav cz: Myslím, že nemáte pravdu, to máte jako kdyby jste si objednal 4 časopisy a distributor Vám pravidelně je posílal a najednou se rozhodl, že místo jednoho z nich Vám bude zasílat jiný (i když původní je stále v prodeji).... taky by se Vám to nelíbilo a nedávalo by to smysl... navíc ten program /nova sport/ běží nikdo ho nezrušil, neskončilo jeho vysílání atd takže v tom je rozdíl..... a navíc se nestalo, že by nějaký program vysílal a společnost ho nahradila jiným.... proto se tomu žíká balíček Sport a přesně podle obsahu si i uživatelé objednávají.... Takže jsme pouze oběti neschopnosti domluvit se mezi UPC a Nova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si objednám 4 časopisy, tak budu dostávat nějaké 4 časopisy. Pokud si objednám Blesk, TVmagazín, Computer a Leo, tak budu dostávat tyto 4 čtyři časopisy.

No a když si objednáte balíček televizních programů Sport, tak budete dostávat balíček televizních kanálů se sportovní tematikou. Když si objednáte balíček 7 programů, tak budete mít 7 programů podle nějakých určených podmínek. Ale jen když si objednáte Nova Sport, bude dostávat Nova Sport.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Ale proč by ten příklad s časopisy nedával smysl ?

Kdybych měl objednaný odběr časopisů např. se "sportovní tématikou" bez uvedení konkrétních titulů ve smlouvě, tak bych odebíral stále, i po změně, časopisy se sportovní tématikou.

Jediné co bych mohl udělat, kdyby můj jeden konkrétní oblíbený časopis nahradili jiným, že bych přestal odebírat všechny.

 

Je nutné si uvědomit, že UPC nabízí v současné době tři základní digitální TV nabídky:

TV MINI obsahující "20+ českých programů včetně 6 HD programů" (DVB-T)

TV KLASIK obsahující "více než 50 českých a slovenských programů, včetně 9 HD programů" (DVB-C)

TV KOMFORT - "více než 100 programů včetně 20 HD programů" (DVB-C)

 

KOMFORT v aktuálním přehledu programů má 100+ včetně 20 v HD, v KLASIKu je 50+ včetně 9 v HD

 

Proto tedy, v čem konkrétně UPC neplní smlouvu s Vámi ?

---------------------------------------------------

Rozhodně tím neříkám, že se mi to líbí, ale jen se to snažím brát trochu objektivně.

Kdyby mi odpojili můj oblíbený program, taky by mě to štvalo, o tom žádná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zamysleli jste se taky někdo relevanci dle sledovanosti jednotlivych kanálů případně obsahu??

Nova + Nova Cinema ma podíl hodně přes 30%, kabel mam proto abych to měl v HD jinak to muzu chytat pres STA

Nova Sport platim kvuli F1 + Moto GP a misto toho mam koukat na Premier league jako adekvatni nahradu??

kdyby to nahradili narychlo napr. RTL, ktery je distribuovany zadarmo + nakej jinej kanal na motorky a ATP tak si tezko muze někdo stěžovat

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro radoslavcz: já si myslím, že UPC bohužel smlouvu plní.

pro retron: v dávných dobách a pamatují to už jen pamětníci, dávala Nova Sport mnohem více programů, proto dnešní stav F1+MotoGP už neodpovídá původní ceně. A kdoví, co budou dávat, až jim práva skončí. Reprízované sportovní scénky z Novy?

Ale jasně souhlas, všichni mají kus své pravdy, ale jako divák je potřeba se dívat z toho správného úhlu, totiž pouze od své peněženky. Nova i UPC si berou diváky za rukojmí, jen si diváci musí uvědomit, že pokud UPC ustoupí brzy, bude to znamenat navýšení ceny. A pokud ne ihned, tak v brzké budoucnosti. A nepůjde jen o Nova Sport, ale i jiné programy, protože pokud jim to projde, tak se přidají další. Co vlastně přivedlo Novu na nápad nechat si více zaplatit za HD, samozřejmě v jejich finanční situaci? Bezesporu tím bylo přijetí servisních poplatku Skylinku veřejností. Ustoupíme znovu?

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...