Přejít na obsah

rozvod kabelů a zásuvek UPC


Návštěvník davson

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník davson
Když ho koupíš za 2016 kaček, tak kromě týto ceny už nic :-)

A co mi doporučíš koupě nebo pronájem ? Výpočetem ( 2016 : 70 = cca 29 měsíců ) zjistím, že to budu mít za 2,5 roků zaplacený. Ale riskovat kvůli tomu, to že to po záruce přestane z nějakého důvodu fungovat ?

Ještě bych si chtěl ujasnit to propojení. Jak jsem říkal. Chci zrušit stolní počítač a svůj wifirouter Linksys Cisco WRT54GL. Chci koupit nový notebook a vyměnit u UPC modem za wifimodem. Chci mít jen jedno zařízení a odstranit pár kabelů. To budu mít v tom wifimodemu jen zapojený kabel od UPC zásuvky a kabílek s napájecím zdrojem do elektrické zásuvky ? Nemusí bý už žádný kábel od wifimodemu k noteboku, tak abych si ho mohl odnést do jiné místnosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Když ho koupíš za 2016 kaček, tak kromě týto ceny už nic :-)

A co mi doporučíš koupě nebo pronájem ? Výpočetem ( 2016 : 70 = cca 29 měsíců ) zjistím, že to budu mít za 2,5 roků zaplacený. Ale riskovat kvůli tomu, to že to po záruce přestane z nějakého důvodu fungovat ?

Ještě bych si chtěl ujasnit to propojení. Jak jsem říkal. Chci zrušit stolní počítač a svůj wifirouter Linksys Cisco WRT54GL. Chci koupit nový notebook a vyměnit u UPC modem za wifimodem. Chci mít jen jedno zařízení a odstranit pár kabelů. To budu mít v tom wifimodemu jen zapojený kabel od UPC zásuvky a kabílek s napájecím zdrojem do elektrické zásuvky ? Nemusí bý už žádný kábel od wifimodemu k noteboku, tak abych si ho mohl odnést do jiné místnosti ?

Nevím jak to má UPC vyřešený se záruční opravou u koupenýho modemu. U pronájmu je to jasný, dostanu novej. Ale když klekne rok a půl starej odkoupenej modem, tak asi nic novýho z nich nevyrazím a budu muset čekat, až to v zákonný lhůtě opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Někde sem tady už diskuzi na toto téma četl, ale nikdy z ní jasně nevyplynulo, že pokud mám modem odkoupenej a v záruce zdechne, tak UPC doveze hned novej. A ani bych to nebral jako samozřejmost, soudě dle reklamaček třeba u mobilních operátorů, kde jsem zakoupil na značkový prodejně telefon a když šel do kytek, tak pěkně na servis a vrátili ho opravenej až za 3 tejdny, samozřejmě žádnej náhradní nedali, takže jsem musel koupit ještě obyčejnej krám na volání, abych aspoň něco měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde sem tady už diskuzi na toto téma četl, ale nikdy z ní jasně nevyplynulo, že pokud mám modem odkoupenej a v záruce zdechne, tak UPC doveze hned novej. A ani bych to nebral jako samozřejmost, soudě dle reklamaček třeba u mobilních operátorů, kde jsem zakoupil na značkový prodejně telefon a když šel do kytek, tak pěkně na servis a vrátili ho opravenej až za 3 tejdny, samozřejmě žádnej náhradní nedali, takže jsem musel koupit ještě obyčejnej krám na volání, abych aspoň něco měl.

No dobře. Jinak. Co vám brání si vzít modem do pronájmu na tu dobu? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...