Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
20 minutes ago, Dimargo5 napsal:

Dobrý den.
Mám od známého z Německá router Technicolor.
Připojil jsem ho ale nefunguje internet.
Co můžu s tím udělat možná přehrát software?
Nebo nastavit nějaké nastavení pro UPC?
Restart jsem dělal ale stejně nic.
Děkuji za jakoukoliv poradu.

Bohužel na routeru původem z Německa Vám internet fungovat nebude. Aby Vám fungoval internet od UPC, musíte mít router koupený nebo pronajmutý od UPC..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dimargo5
6 minutes ago, ski1961 napsal:

Bohužel na routeru původem z Německa Vám internet fungovat nebude. Aby Vám fungoval internet od UPC, musíte mít router koupený nebo pronajmutý od UPC..

Dekuji, pouzity router kde muzu proverit ze je odkoupeny?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
17 minutes ago, ski1961 napsal:

Bohužel na routeru původem z Německa Vám internet fungovat nebude. Aby Vám fungoval internet od UPC, musíte mít router koupený nebo pronajmutý od UPC..

A kvuli cemu konkretne to nebude fungovat? To si UPC porad jeste registruje MAC adresy, nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

@Evzen

kvůli čemu nevím..já když jsem kupoval použitý router , měl jsem od prodávajícho číslo, které jsem si ověřoval na UPC a tam mi bylo řečeno, že jsem udělal dobře, že do sítě registrují jen routery, které byly prodány pouze u UPC a jsou již u nich registrované..je pravda, že už je to nějakou dobu a nevím, jestli se od té doby něco nezměnilo, ale dost o tom pochybuju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

@marena

to je něco jiného..když jste měl jen modem od UPC a chtěl jste mít doma wifi, tak jste musel ještě připojit k modemu wifi router a ten mohl být jakýkoliv..tento wifi modem Technicolor je jen jedna krabička, která skrývá v sobě jak modem, tak wifi router..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Borci (a borkyně) jaký máte aktuální FW v tomto strojku? Dnes jsem ho přistihl při nějakém restartu, což se mi zatím běžně nedělo. FW je STD6.03.03. Jen nevím, zda došlo k nějaké aktualizaci, nebo proč se to restartlo. Může UPC na dálku vynutit aktualizacii FW i když je router v režimu bridge?

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...