Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
asi po 4 letech ,mě začalo zlobit resetovací tlačítko občas už nefunguje . Máte někdo zkušenosti s výměnou toho tlačítka ?Modem je koupený od UPC.

 

bože, co s tím modemem tak vyvádíš ? to resetuješ 100x za den ? já za ty léta co ho mám jsem potřeboval restart asi 3x :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď volali z UPC .Jestli nechci ho vyměnit z ten nový Compal. Nic platit navíc nebudu. Zase mám problém mě se tam nevyjde na výšku ,tak mám dotaz může ležet ten Compal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Tak máš ho koupený nebo v pronájmu..kdyby jsi ho měl koupený, tak ti přece nebude UPC nabízet výměnu nebo se snad něco změnilo o čem nevím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ho koupený .Ale řešil jsem technickou podporou samovolné resetování modemu. Tak teď volali jestli nechci do pronájmu nový Compal nebo jestli nechci koupit za 2020Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

jasně, tak to je potom jiná věc. Ten původní příspěvek byl nepřesně podaný a plynulo z něj, že ho máš koupený, ale najednou ti volali, jestli ho nechceš vyměnit za Compal.

 

Takže bud si koupíš za hotové nový Compal nebo si ho pronajmeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
...mě začalo zlobit resetovací tlačítko občas už nefunguje.

bože, co s tím modemem tak vyvádíš ? to resetuješ 100x za den ? já za ty léta co ho mám jsem potřeboval restart asi 3x :lol:

 

Bohužel, poslední čtyři měsíce resetuji také. Každý měsíc, obvykle kolem 20.dne, mi přestane fungovat WiFi. A stále se opakující rada z technické podpory je - světe div se - reset modemu. Nemohu se s nimi domluvit, protože pokaždé se ozve jiný technik a poskytne mi cennou radu: RESET DO TOVÁRNÍHO NASTAVENÍ!

Takže stále dokola absolvuji nové uživatelské nastavení - zemi, jazyk, hesla, výkon a kanál WiFi, SSID a heslo na bezdrát. Mám zálohu konfigurace a odprásknu jen obnovu. Ale i to je prý špatně, co když mám údajně tu zálohu poškozenu!

 

Po posledním restartu v září přestalo fungovat tlačítko WPS na boku modemu. Používal jsem ho k dočasnému vypnutí WiFi. Nyní už nereaguje - a na UPC to prostě "nikdo" nechápe. Stejně tak, jako nechápe, proč mi vypadává měsíčně WiFi.

 

Přiznali, že automaticky posílají do modemu nějaké aktualizace, ta poslední mi znefunkčnila ono tlačítko... Požadoval jsem, aby poslali upozornění, že se bude "aktualizovat", nebo aby můj modem vyjmuli z této procedury, když mí vše funguje - nereagovali.

 

Liším se možná od ostatních uživatelů v tom, že modem vypínám na noc a v nepřítomnosti. Také občas vypnu/zapnu WiFi tlačítkem WPS (pokud fungovalo!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro

Tlačítko za 2,70Kč - ale poštovné, nebo cesta do GME může vyjít na stokoruny...

 

P.S.

Podobná tlačítka bývají v CD/DVD mechanikách (vybrat z nějaké vyřazené).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...