Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Dobrý den,mám problém s wifi u technicolor tc 7200.Zapnul jsem si v modemu wifi,nastavil název své sítě třeba Tonda zadal zabezpečení uložil.Modem vysílá wifi pod názvem upc wi-free do které se nelze připojit protože vyskakuje že se nepodařilo ověřit certifikát.Proč nevidím sít pod jménem a heslem které sem si zvolil?Pochopitelně wifina nefunguje.V základních informacích v modemu je položka společné wifi ssid :upc wi-free která nejde změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
UPC Wi-free u tebe je určená pro jiné účastníky, ty se na ni nepřipojíš, protože se na modem připojuješ přímo na to SSID Tonda.

 

Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale tohle tazatatel myslím ví, jemu je divné, že tu svoji SSID Tonda, kterou nastavil a uložil, tak tu nevidí a to je docela záhada. Já bych to zkusil nastavit všechno ještě jednou a pořádně uložit a po uložení se v administraci routeru podívat, jestli jsou tam ty nově nastavené hodnoty opravdu uložené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Já čtu "Modem vysílá wifi pod názvem upc wi-free do které se nelze připojit protože vyskakuje že se nepodařilo ověřit certifikát." a na to jsem odpovídal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastaveno Xkrát uloženo je vše co jsem nastavil a uloženo zůstalo.Prostě wifi nejde.ani na 5ghz ani po změně router/briddge.Prostě se pořád objevuje upc wi-free a ssid tonda není ani po odpojení napájení prostě není.Poznatek:i když wifi zakážu v nastavení modemu,kontrolka bliká a wifi vysílá vesele dál.pokud se nenajde řešení co s tím,nechám k němu připojeného spolehlivého TPLINKa který fungoval takto celé 3 roky a bude.Jen prostě další žrout elektriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Možná blbý dotaz, zkusil jsi reset do TN přes menu modemu? Pak zjisti, jestli ta WI-Fi je aktivní, a vidíš výchozí SSID, co je na štítku modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu wifinu nenajde ani jeden ze dvou notebooku ani nový ani starý mobil,tak tam bych problém neviděl.Já bych ten tovární reset udělal rád ALE nahodí se mi vše nazpět?Ať se mi pak nestane že se ten modem nezaregistruje do upc a budu bez netu úplně.Z toho mám celkem obavu :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Po resetu do TN se Ti samozřejmě modem připojí do sítě UPC, v tom nevidím žádný problém. A pokud tam máš nějaké speciální nastavení, tak to asi budeš muset znovu nastavit, ale pokud jsi ho měl dříve v režimu bridge, není důvod aby nefungoval.... Vyzkoušej, za to nic nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
Tu wifinu nenajde ani jeden ze dvou notebooku ani nový ani starý mobil,tak tam bych problém neviděl...?

 

Právě tam problém může být! Když jedeš ve 2,4GHz na 12, nebo 13, je velká šance, že to "nechytíš". Pro více kanálů to platí v pásmu 5GHz. Kanál může být zvolen automaticky, nebo jej navolíš ručně.

Opravdu víš, ve kterém pásmu a na kterém kanále vysíláš? Viz:

https://cs.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...