Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon
Měl by dát i přes WiFi víc. A testoval bych to na ten jejich Brněnský server.

 

I Brněnský server jsem zkoušel. V ČR je rychlost stejná.

Vypnul jsem a zapnul modem tlačítkem vzadu a rychlost stejná.

Do včerejška jsem měl smlouvu na rychlost 40+ (40/4), dnes mi aktivovali s novou smlouvou 100+ (100/10) a mám

přes Wifi 46/10. (Atheros AR9285 Wireless Network Adapter)

přes kabel 95/10. (Realtek PCIe FE Family Controller)

 

4933698991.png

 

 

Re: xtonda

Takže vše je ok. Ještě že mi nedali 200 M. Ani bych to nepoznal.

Upraveno uživatelem Athlon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrpan

Ahoj, zkousel jsem trochu hledat, ale nenasel jsem muj problem. Mame od UPC doma tento modem. Vse fungovalo jak ma, ovsem co jsme se s manzelkou vratili po vikendu, wifi nefunguje. K Routeru je pripojeno i PC ethernetem a tam problem neni.

Wifi nefunguje = vubec neprodukuje zadny signal (zadny ze dvou notebooku ani dvou mobilu se nepripoji). Tlacitko na strane nic nedela. Predesilam, ze mam za sebou FIT CVUT, ale mohl jsem neco prehlidnout. Sit neni skryta, vse se zda byt nastavene v poradku vcetne zabezpeceni (coz by v tomhle pripade nemelo hrat roli). Dokonce je router schopny oskenovat okolni APcka (hlasi to, ze interference je akceptovatelna).

Nema nekdo podobnou zkusenost? Hlavne se to podelalo samo pres vikend, takze by to nemelo byt zpusobene interakci s userem.

Jinak zkousel jsem reset wifi i vypojeni z napajeni, cekani 30s a opetovne zapojeni... nepomohlo nic. Diky za pripadne odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Athlon, ovladač nic nezmění na tom, že AR9285 podporuje pouze tu nejnižší 802.11n konfiguraci s jediným MIMO spatial streamem a z toho v obvyklých podmínkách prostě víc nevymáčkneš, tyto základní adaptéry se sice označují 150 Mbit/s, ale reálně dosažitelná rychlost je těch cca 50 Mbit/s. Předpokládám že to je notebook, vyšší rychlost by ti poskytl wifi adaptér do USB, takový co bude mít vyznačeno 300 Mbit/s.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon
Athlon, ovladač nic nezmění na tom, že AR9285 podporuje pouze tu nejnižší 802.11n konfiguraci s jediným MIMO spatial streamem a z toho v obvyklých podmínkách prostě víc nevymáčkneš, tyto základní adaptéry se sice označují 150 Mbit/s, ale reálně dosažitelná rychlost je těch cca 50 Mbit/s. Předpokládám že to je notebook, vyšší rychlost by ti poskytl wifi adaptér do USB, takový co bude mít vyznačeno 300 Mbit/s.

 

jj notebook lenovo z560

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...