Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

Cisco 3208 umoznuje co vim tak az 300mbits. K nemu si kup lepsi router (nenqrocny uzivatel oceni 1043nd). Ja s tc7200 jsem spokojen, signal ale neni rozhodne nikterak silny, ale pro me dostarecny. Ip tiskarny mizes nastavit do ni a das ji mimo rozsah ip adres modemu. Jde i v rozsahu, modem to pozna, tam taky neni problem. Ale bohuzel snad jen zatim nelze nastavit k mac adrese urcitou ip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krupi

Router má IP 192.168.1.1, na tiskárně mám manuálně nastaveno 192.168.1.103, v nastavení routeru mám tuto IP nastavenou v záložce Address Reservation.

Pokud bych to měl jen na té tiskárně, tak snad by ji router dokázal najít i tak. O 1043ND jsem právě uvažoval, protože jsem nenáročný uživatel :-)

V případě že bych za modem Technicolor zapojil stávající router, kabelem připojil počítače přímo do modemu ( kvůli rychlosti LAN ) a router používal jen pro WiFi, fungovalo by to tak? Fungovala by wifi tiskárna jako síťová pro všechna zařízení připojená přes Wifi router i pro ta kabelem přímo do modemu?

Děkuju za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

"nenqrocny uzivatel oceni 1043nd"

 

Proč nenáročnej? Tento TP-Link je zrovna jeden z nejvýkonnějších a k dokonalosti mu chybí akorát absence 5GHz pásma. Jinak nelze nic vytknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1043nd ten (skoro) gigabit uroutuje jen pokud je aktivní HW akcelerace NATování (mají ji i jiné novější routery téhle značky). Alternativní firmwary (ddwrt, openwrt) tuhle akceleraci ale nejspíše nepodporují, takže to pak jede jen kolik zvládne CPU, takže nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo
Samozřejmě se bavíme o v2 a ne o v1, kde byl limit 130Mbps.
Ja mam takovej bilej, v tom pripade teda jedine koupit nejakej moderni asus aby to melo rozumne funkce i rychlost a ty zas zerou jak svina :( Upraveno uživatelem evlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...