Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Po resetu do TN se Ti samozřejmě modem připojí do sítě UPC, v tom nevidím žádný problém. A pokud tam máš nějaké speciální nastavení, tak to asi budeš muset znovu nastavit, ale pokud jsi ho měl dříve v režimu bridge, není důvod aby nefungoval.... Vyzkoušej, za to nic nedáš.

On ho měl v režimu bridge? To jsem nikde nevyčetl v jeho dotazu. Spíš je otázkou, jestli to není v režimu bridge teď, protože pak je jasný, že jeho WiFi Tonda nebude aktivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

YABAKA, však si přečti tento post: Nastaveno Xkrát uloženo je vše co jsem nastavil a uloženo zůstalo.Prostě wifi nejde.ani na 5ghz ani po změně router/briddge.Prostě se pořád objevuje upc wi-free a ssid tonda není ani po odpojení napájení prostě není.Poznatek:i když wifi zakážu v nastavení modemu,kontrolka bliká a wifi vysílá vesele dál.pokud se nenajde řešení co s tím,nechám k němu připojeného spolehlivého TPLINKa který fungoval takto celé 3 roky a bude.Jen prostě další žrout elektriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

Pokud vidí "svou" Wi-free síť, tak problém s kanálem nebude - Wi-free totiž vždy vysílá na stejném kanále, jako soukromá síť (modem není duální, na víc jak jednom kanále vysílat nedokáže). Problém bude jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cheers: vyřešeno pánové,děkuji.Proveden tovární reset,poté se objevila wifi co je na štítku vč. wi free upc(do které se stejně nejde připojit) poté přejmenováno na tonda a nyní pracuje.sice dosah jen cca 6m ale jede.Jak jsem již zmiňoval,bylo zkoušeno i briddge,jinak nastaven režim router.Na závěr:z modemu mám dvě wifi sítě : Tonda -bez problému (konečně ) Wi-free UPC-nejde se připojit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien
:cheers: vyřešeno pánové,děkuji.Proveden tovární reset,poté se objevila wifi co je na štítku vč. wi free upc(do které se stejně nejde připojit) poté přejmenováno na tonda a nyní pracuje.sice dosah jen cca 6m ale jede.Jak jsem již zmiňoval,bylo zkoušeno i briddge,jinak nastaven režim router.Na závěr:z modemu mám dvě wifi sítě : Tonda -bez problému (konečně ) Wi-free UPC-nejde se připojit

Jo ono to totiž při problémech pomáhá z 99% dát modem do TN aby jsi to mohl vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro

Zalovil jsem v paměti - podobnou situaci se "zmizelým" WiFi jsem zažil, viz můj příspěvek v tomto vlákně z 18.12.2015, 08:22.

 

Technicolor má na pravém boku tlačítko, označené jako WPS. Krátkým stiskem se vypne/zapne vysílání do sítě Wi-Fi.

Bohužel, když se modem odpojí od napájení v okamžiku, kdy je navoleno vypnutí Wi-Fi, tak se po opětovném zapnutí napájení už Wi-Fi nespustí.

Nelze je žádným způsobem zapnout, ani když je v administraci modemu zvoleno v sekci Bezdrát "Povoleno".

Jediné řešení je uvést modem do továrního stavu.

Potom se musí nastavit uživatelské volby znovu...

 

P.S.

Aby se tato situace neopakovala, poslal operátor do mého modemu nějaký blíže nespecifikovaný konfigurační soubor a od toho okamžiku to funguje podle očekávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Wi-free se budou připojovat jiní, to už jsem psal nahoře.

No jo ale ja nechcu aby se mi na to někdo připojil,jednak jak to může jít jinným když mě ne a jednak je zabezpečena heslem.Uplně senza by bylo kdyby zůstala viditelna jen sit Tonda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Na Wi-free se každý připojuje svým jménem a heslem, dostane taky svoji IP adresu a jde to zcela mimo tebe. Můžeš to samozřejmě v MyUPC zakázat, ale pak tu Wi-free nevyužiješ zase ty sám u někoho jinýho. Neřešil bych to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Wi-free se budou připojovat jiní, to už jsem psal nahoře.

No jo ale ja nechcu aby se mi na to někdo připojil,jednak jak to může jít jinným když mě ne a jednak je zabezpečena heslem.Uplně senza by bylo kdyby zůstala viditelna jen sit Tonda.

Mám tomu tedy rozumět že se jedná o takovou tu službu od UPC jak to propagujou že maj přes 200 000 přípojných míst pro zákazniky UPC at si mužu kdekoliv pustit třeba na tabletu film ve videotece UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...