Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

Jirkap: V cem presne je to lepsi nez moje reseni nahrat konfiguraky a tim vynutit reset? Ty musis 2x lez do konfigurace a resetpvat mikrotik. U me staci jen nahrat konfiguraky (coz funguje, zkousel jsem to).

 

Allien: Ma to na nepristupnem miste ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník souluk

Zdravím,

 

dnes u mě byl technik, předal mi modem Technicolor TC 7200, ale po jeho zapojení mi stále bliká kontrolka "Online" a internet nejde.

 

Neví někdo, prosím, kde by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do včerejška jsme měli modem Ubee a za ním router. Hrani na XBOX One v onlinu šlo bez problému. Teď nám přinesli router Technicolor a vše je špatně a hraní nejde. Nějaké řešení? Ikdyž jsme přepnul do m'du bridge tak stále online nejde.. :( zlatý modem Ubee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník westik

Mám dotaz

Chci využít

https://www.alza.cz/tp-link-re200-d2294024.htm?lang=CZ

TP-LINK RE200 AC750 Dual Band

Mám ale problém, párování neprobehne, v nastavení chci povolit WPS ale chce to PIN, kde ho najdu? Pokud zadám pin 8 čísel k WiFi, nebo heslo tak mi to hlásá stránka nenalezena. Má někdo radu jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník ace960

Nazdar, odisiel mi kombo Cisco a dostal som tento Technicolor.

 

Mozete mi prosim poradit, ci ma zmysel pre vyssiu bezpecnost zapinat, resp. u toho posledneho parametra menit hodnotu v sekcii:

ADVANCED Firewall:

- Block Fragmented IP Packets

- Port Scan Detection

- IP Flood Detection

- Firewall Protection Off/Low/Medium/High

pozn. Zatial som to nemenil a vsetko je disabled, firewall protection je low.

 

Kedysi som sa s tym hral na starsich zariadeniach a napriek teoretickemu popisu funkcnosti to casto mavalo bud negativny dopad na vykon alebo negativne vedlajsie ucinky ako napr. ze skoro nic neslo. Cize nejde mi o teoretcke vysvetlenie jednotlivych poloziek ale ci ma vyznam ich menit na tomto konkretnom zariadeni v UPC (SK). Momentalne bezim rychlost 100/8.

 

Vsetko zatial bezi OK, ide mi skor o optimalizaciu nastaveni.

 

==

EDIT:

Co som dodatocne dohladal, tak tu je blizsie info ku nastaveniu urovni firewallu:

https://chelloo.com/forum/index.php?topic=51199.0

Takze je uz jasnejsie, co ktora uroven znamena. Nechavam na low.

 

A ohladne ostatnych nastaveni, "IP Flood Detection" moze brutalne spomalit napr. rychlost nacitavania stranok. Ostatne by negativne ucinky vseobecne nemuseli mat. Otazne je, ci je bezne PC vobec potencialnym cielom takehoto utoku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yassmin
Zdravím,

 

dnes u mě byl technik, předal mi modem Technicolor TC 7200, ale po jeho zapojení mi stále bliká kontrolka "Online" a internet nejde.

 

Neví někdo, prosím, kde by mohl být problém?

 

Dobrý den,

mám úplně stejný problém, už týden se modem snažím rozchodit, ale internet nefunguje na počítači ani na mobilu, přestože je wifi připojena. Kontrolka "Online" stále bliká. Poradil Vám někdo?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...