Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník Glop

Zdravím pánové, podařilo se vám někomu připojit nějaký router k Technicoloru TC7200 jako bridge? Mám router od TP-Linku, kde je možnost bridge, najdu SSID Technicoloru, zadám parametry, heslo atd. ale po připojení k bridge němu (wifinou i kabelem) se na internet ne a ne dostat.

 

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No jde o to jestli tvůj router podporuje bridge nebo spíše teda AP protože ten bridge může být brán tak že musíš signál dostat po kabelu přes WAN možná i LAN v některých případech.

Aby ti umožnil příjem signálu přes WiFi a uměl ho poslat dál je AP a router bz měl mít min dvě wifi antény/sítovky.

Na zdroji wifi by mu nemělo záležet teda krom toho jestli není nějaký starší a třeba nepodporuje šifrování WPA2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jestli se zde tohle již řešilo, tak se omlouvám a prosím o nasměrování..jinak mám následující otázku. Umí Technicolor TC7200 rezervaci IP adresy? Potřebuji následující: při přístupu "z venku" přesměrovat port na konkrétní počítač (čili IP adresu). Vzhledem k tomu, že DHCP tomu konkrétnímu počítači přidělí pokaždé jinou IP adresu, ve většině routerů existuje funkce "Reserve IP" - tj. že konkrétní počítač na základě MAC od DHCP obdrží vždy stejnou IP adresu a zároveň žádný jiný počítač tuto adresu neobdrží. Nikde jsem v nastavení možnost rezervace IP adres nenašel, nemůžu uvěřit, že zařízení za které jsem zaplatil cca 2000,- neumí takovou základní věc! Řešení v podobě statické IP adresy na tom konkrétním počítači je krkolomné, vzhledem k tomu, že jde o notebook, který se připojuje k sítím na různých místech.. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warman: díky, tohle už mě taky napadlo, ale 100% řešení to není.. např. po restartu jsou celé pronájmy v háji

 

no vzhledem k tomu, že jsem neměl moc velký výběr (rozuměj žádný výběr, technik upc prostě při instalaci donesl krabičku s modemem), tak jsem ani nevěděl k jakému zařízení studovat návod.. značku Technicolor jsem dokonce ten den viděl poprvé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám úplně stejný problém!

 

 

Nedávno mi měnil technik starý modem za nový a problémy jsou tu -

 

1 DHCP nejde nastavit aby přiřazovala na konkrétní MAC stejnou IP

 

ok holt ručně (prvních deset zařízení v síti konfigurováno ručně a další na DHCP)

 

 

2 a překvapení číslo dvě:

 

nejde přesměrovat porty na IP které nejsou z rozsahu DHCP

 

 

takže nepoužitelný a rada od technické podpory?

 

si to nastavte na bridge a konfigurujte si to na svém zařízení

 

Myslím, že mám rekord v návratu technika s modemem zpátky :-D Za velkého řevu a pomalého připojení se vrátil původní modem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník pagacik

S modemem jsem spokojen, jen ho mám krátce cca 4 měsíce a bohužel jsem ho odkoupil za 2000.-, nyní nastupuje Horizon, takže jsme ty 2000.- vyhodil oknem?

Máte někdo podobný problém? Na stránkách UPC už jsem dokonce nenašel kontaktní formulář, ale pochybuju, že mi Wifi router vezmou zpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...