Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenosti s rychlostí přes Wifi N (2,4Ghz) s tímto routerem? Na vše zařízeních mi to běží jen 3,5Mbit. Zkoušel jsem všechna možná nastavení. Pomůže jen pokud zakážu 802.11 v nastavení routeru, tím se přepne jen na Wifi G a rychlost je dostačujících 20 Mbit. 120Mbit přes kabel běží v pohodě, problém mám s tou Wifinou. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

802.11 je standard pro WiFi :) Pokud máte zapnuto nějaké abgn mixed, tak se rychlost vždy řídí dle nejpomalejšího zařízení. Zkusil bych zapnout zpět to N only a zkoušet jedno zařízení po druhém (vždy, aby bylo připojeno k WiFi opravdu jen jedno zařízení). Třeba tak přijdete, které zařízení si s tím nerozumí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SlaJ

Měl jsem připojen jen mobil LG G3 a rychlost byla 3,5Mbit (všechna nová zařízení). Je divné, že na zařízeních, které umí jen Wifi G to jede 20Mbit. Mělo by to jet tedy dle nejpomalejšího zařízení aspoň 20 Mbit.

Vím, že 802.11 je standard WiFi, předpokládal bych, že když ho v routeru zakážu nepojede WiFi vůbec, ale v případě tohoto routeru tomu tak není (pouze jede jako G).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavuji tiskárnu Canon přes WPS. V návodu na instalaci je uvedeno ze se ma podržet dele než 2 vteřiny a naváže se spojeni s tiskárnou, při vyhledávání přístupového bodu kontrolka WiFi na tiskárně blika, při připojování ma blikat jak kontrolka WiFi tak kontrolka napájení. Bohužel až sem jsem se nedostala. Ani při podrzeni tlačítka WPS na modemu tiskarna zařízení zřejmě nenachází. Nekdo tu psal o kontrolce WPS tlacitka, ale zadnou u nej nevidím. Můžete mi někdo říci jak postupovat? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...