Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník fortik

U toho uploadu podle mě uplatňujou větší QOS než při downloadu - málokdy jsem se dostal v realu přes 5mbit/s ani v rámci sítě (UPC 2 UPC), mimo nahrávání na youtube tam to jde plnou rychlostí. Měřáky ale naměří vždy max. upload rychlost (v minulosti 10,12 teď 20mbit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74
V mém případě zvýšení rychlosti proběhlo bleskurychle - tak do půlhodiny od rozhovoru s operátorem KC (přechod ze "starého" balíčku Komfort na Komfort 120+).

 

Ahoj, o kolik budeš platit víc měsičně? -já se furt nemůžu dopočítat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem měl u 60/6 rychlosti mírně přes deklarované. U downloadu někdy i 62, upload byl tak 6,5. Co vím, že kvalita v tomto ohledu kolísala a někdy rychlost byla nižší. Je pravděpodobné, že to závisí na momentálním vytížení sítě plus rušení na kabelu. Počkám, udělám si statistiku a reklamace bude až po měsíci abych měl v ruce nějaké ty statistiky z logu routeru a výsledky ze speedtesterů... Mimo jiné i ten měřák od UPC mě naměří upload mezi 9 a 10 (mám mít 12), takže se nemůžou vymlouvat na kvalitu sítě Internetu mimo UPC...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mám Balíček KOMBI KOMFORT (UPC Fiber Power 60 + DTV Komfort) tak jediné co má smysl je to samé s lepším internetem ve věrnostním programu.

 

Bohužel ten Upload je pořád zoufalý. 1,2Mb/s to je opravu prd.

 

Lze ten upload nějak navýšit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mám Balíček KOMBI KOMFORT (UPC Fiber Power 60 + DTV Komfort) tak jediné co má smysl je to samé s lepším internetem ve věrnostním programu.

Bohužel ten Upload je pořád zoufalý. 1,2Mb/s to je opravu prd.

1. upload u FP 60 je 6 Mb/s, nikoliv 1,2Mb/s jak píšeš.

2. upload si můžeš navýšit navýšením tarifu - na 12 Mb/s u FP 120 a 20 Mb/s u FP 240.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře špatně jsem to napsal. Momentálně mám Upload 0,6 MB/s jediná možnost tedy je mít lepší tarif pak to bude, 1,2 MB/s a 2 MB/s.

 

Nejde to pouze navýšit upload? Rychlost downloadu mně stačí ale upload je pomalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, bity a Bajty. Pochybuji, že by moloch jako UPC dal někomu nějaké individuální nastavení, jedině zkusit je přesvědčit aby ti aktivovali ten Booster, což ti ti přidá 4 Mbit/s k uploadu navíc, teoreticky bys mohl mít na FP 240 s Boosterem upload 24 Mbit/s tedy 3 MByte/s. Je tázka, jestli booster dají pokud ho nemáš, v ceníku je uveden pouze v sekci starých tarifů.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Ceny za doplňkové služby internetu**

Upload booster (+4 Mb/s upstream rychlost)

 

** Uvedené tarify služeb jsou poskytovány a účtovány stávajícím účastníkům, nelze je však nově objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...