Přejít na obsah

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

To by mohli useři už teď na 120Mbps. A neděje se tak, protože jednak není co stahovat a za druhé je rychlost podmíněná i druhou stranou. Takže možná aktualizaci AVG z Akamai stáhnu těma 240Mbps, ale jinak to bude stejně jako šnek. Akorát ten dobrý pocit, že mám rychlý internet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf :shock:

V rámci služby Fiber Power 120+ získají studenti rychlost stahování dat až fantastických 240 Mbit/s a rychlost pro odesílání dat až 20 Mbit/s.

Pokud chtějí ušetřit ještě více, mohou využít službu Fiber Power 40+ s rychlostí až 120 Mbit/s pro stahování dat.

jakej fiberpower 120+ a 40+? :shock:

jestli je to to, co si myslim, tak to může jít celý upc do (_!_) :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo rict na co si presne stezujue u upc.

 

Protoze kdyz jsem mel 8Mbits az 100Mbits tak vzdy to jelo tak jak to ma jet rychlost na 99,9999% co je na papire.

Viditelna ip adresa.

Cena ja napr za 32Mbits platim 336Kc i s pronajmem modemu.

 

Tak sakra co kdo proti tomu neco ma ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník gameguru

Tak kdo se těšil na zrychlení už v září, zde je odpověď z UPC:

"Fiber Power 60. Navýšení rychlostí bude postupně u všech klientů. Předpokládaný termín u klientů s výše uvedeným tarifem bude v průběhu měsíce října."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám nový tarif a nové rychlosti. Změna byla relativně rychlá. Ostatní tvrdí do 1/2 hodiny což nemůžu potvrdit neboť jsem změnu žádal z práce a domů přišel po 5 hodinách, kdy rychlost už byla nová. Pokud budete volat po poledni, nebudete na lince čekat dlouho. Co mě hodně překvapilo, že vše (včetně infolinky) proběhlo bez problémů a to se UPC vůbec nepodobá v kladném slova smyslu. U mě za toto mají malé bezvýznamné plus...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník emailer3

No, bohužel já tu bezproblémovost potvrdit nemůžu. Objednávku jsem přes internet podal včera ráno. Do dnešního dne nic, žádná odezva, tak jsem zavolal sám, načež mi bylo sděleno, že bude potřebná výměna modemu. Zatím stále nic. Jsem zvědavý s čím jako přilezou, a proč můj osmikanálový ED 3 modem Cisco 3925 nevyhovuje.

 

Konkrétně chci přejít ze 60/6 na 240/20.

Já v tom vídím pouze jakýsi bordel. Ale volat znova a znova, na to nemám náladu a peníze. Prostě počkám, až ve čtvrtek přileze technik. Jsem z toho dost znechucený.

Ta spotřebovaná energie mi přijde neúměrná vůči tomu, že jim vlastně chci platit víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...