Přejít na obsah

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak,jak jsem zjistil,mám taky aktivovaný "bonus" 240/20.Takže spustím test a ono to jede 132/19.Přitom mám Cisco EPC3212 a aktivních všech 8 download kanálů(podotýkám,že 120 mě předtím jelo vždy na 100%).A protože mám v současnosti tarif 120,tak je to fakt bomba bonus.Mě to přijde,že si z nás UPC akorát udělalo zkušební králíky :wink:

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sirwimpyix
Slamb; tomus: ano, ta Motorola má bohužel jen 4 downstream kanály, tedy zde bude asi zakopaný pes :) asi jsem marně předpokládal, že při objednávce KK 240+ se operátor UPC koukne do databáze, jaký mám modem a pokud by nedostačoval objednanému tarifu, nabídl by mi výměnu... :lol:

budu tedy požadovat výměnu modemu..

Víte, co se teď aktuálně fasuje? Cisco nebo Ubee nebo náhodně? :wink:

To je opravdu na pos*ání, protože já chtěl taky tarif 240/20, ale se zachováním stávající Motoroly, která funguje X let naprosto v pohodě, zatímco k jakémusi Ubee nemám naprosto žádnou důvěru (download mě tak moc nezajímá, spíš ten upload 20Mbps by se hodil) a na zákaznické lince to odmítli, prý jedině s novým modemem :x

 

Dnes došel technik a měl vyměnit modem a strašně se divil, že mu chci vrátit Motorolu :D měl v zakázkovém listu napsáno "u zákazníka jsou potíže s rychlostí internetu" ovšem NIC o výměně modemu :lol: naštěstí byl technik pohotový a měl s sebou v autě nové Cisco EPC3212, po kterém jsem okamžitě chmátnul (je pravda, že Ubee ve mě moc důvěru nevzbuzuje) 8) Nyní tedy vše v pohodě a linka jede stabilně v pohodě 240/20.

 

PS: jako bonus jsem si do mailem zaslaného dotazníku spokojenosti se službami UPC postěžoval na nekompetentnost operátorů při prodeji nové služby a po návštěvě technika mi cca za 30min. volal nějaký "quality control manager" z UPC s omluvou za špatné "zacházení" s váženým klientem a nabídl mi balíček HBO na rok ZDARMA!!! :thumleft:

UPC - LIVE LONG AND PROSPER!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připlácíš něco za vyšší rychlost? Ne? Tak na co si chceš stěžovat? Ber to tak, že jedeš pořád 120/10.

Buď tak hodný a ignoruj moje příspěvky.Já si na nic nestěžuji,akorát tak na tebe,hňupe.A jestli máš na to koule,napiš mi to do SZ,já ti pošlu adresu a budeš mít možnost říct mi své výhrady do očí,chlapáku!

 

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk 4 Beta

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry
to je zajímavý, vypadá to jako nějakej zátěžovej test na budoucí zrychlování :)

 

Přesně tak mi to řekl operátor,když jsem se ptal,co to znamemá,že mám bonus 240/20.Postupně se to má dávat všem co mají 120M.Ale na jak dlouho to neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Připlácíš něco za vyšší rychlost? Ne? Tak na co si chceš stěžovat? Ber to tak, že jedeš pořád 120/10.

Buď tak hodný a ignoruj moje příspěvky.Já si na nic nestěžuji,akorát tak na tebe,hňupe.A jestli máš na to koule,napiš mi to do SZ,já ti pošlu adresu a budeš mít možnost říct mi své výhrady do očí,chlapáku!

 

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk 4 Beta

Zajeď si na Húskovou 2, ať se na tebe podívá některý z doktorů. Zjevně máš duševní poruchu a za svoje chování nemůžeš. Proto by byl i nesmysl tě inzultovat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Namátkou jedna citace z zive.cz a každý ať si udělá obrázek sám. Dál už nehodlám s hlupákem ztrácet čas :D

 

Tak jsem si to celé pročetl. Myslím, že to nemá chybu a podle mého odhadu má pan "tramin" skutečně vysokou školu. S 95% jistotou si dovoluji tvrdit, že je to VUML - adresa bývalé fakulty Praha 6, Leninova ?? , Liboc. Soudím tak podle vyjadřování a chování. Jinak jeho výrazy - "Trochu úcty ke staršímu by neškodilo,fracku" či skryté výhružky - " pokud ovšem nemají přes 190 cm a 100 kg ;-)" jsou skutečně výživné. Je sice o něco mladší než já, ale v tomto případě se stydím za svou generaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...