Přejít na obsah

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Samozřejmě, že jsi to ty a pokud by bylo potřeba, tak to mohu lehce prokázat. Radši to nerozmazávej, Brno opravdu není tak velké, jak si myslíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník KUFI

hmm tak me to zvedli taky "v rámci Věrnostního programu Dolce Vita" a jede to porad 120 (ftp upc, speedtest.net - server Brno UPC). Akorat upload poskocil na 19. Modem uz jsem restartoval aspon 10x. Asi to necham snizit na 120 a budu platit min, protoze na co platit vic, kdyz to jede uplne stejne. Zajimalo by me, jestli to zvedli vsem, nebo jenom tem "vernejm". Ja mam tenhle net od prvniho dne co to tu tehdy jeste Karneval spustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

platim 629,- za 120 ktery ma nove jet 240.. Pricemz 120ka stoji 449,- Tak na co platit za stejnou rychlost o 180,- vic? Kdyz cloveku prijde mejl ve kterym stoji "...trvalé navýšení rychlosti Vašeho současného tarifu Fiber 120 o 120 Mb/s!" a on restartne modem a jede mu to stale 120 tak ho to zakonite nasere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

jinak jsem s UPC maximalne spokojenej a jsem stastnej ze jsem v dosahu UPC site, ale ta neferovost me stve. Proc rovnou do toho mejlu nepripisou neco jako "rychlost se rozjizdi a ladi, je tudiz mozne ze to pojede pomaleji". Misto toho nechaji cloveka 10x restartovat modem, laborovat s nastavenim v systemu, sjizdet net a vyhledavat odpovedi proc to nejede jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...