Přejít na obsah

Tecnicolor TC7200 + router


Návštěvník laciq

Doporučené příspěvky

Návštěvník laciq

Caute,

mam modem/router technicolor, za nim mam switch lebo stolny comp, tv, nas, xbox a domace kino chcem cez kabel co mam zasietovane po rekonstrukcii v novom byte. Teraz by som ale chcel kupit lepsi wifi router s rodicovskou kontrolou. vybral som router od synology. Ked chapem vsetky veci spravne, tak mam 2 moznsoti zapojenia:
1 - urobit z modem/router od upc bridge, dat kabel do noveho routra cez wan, odtial do switchu a tym padom vsetky nastavenia robim na novom routry
2 - v modem/routri upc vypnut wifi, do noveho routra dat kabel cez lan, vypnut dhcp a zapnut wifi. pevnu siet spravovat cez modem/router od upc a wifi cez novy router
Moja otazka znie: chapem to spravne a co by bolo lepsie a vyhodnejsie urobit?

Dakujem za odpovede a rady

Upraveno uživatelem laciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: @Adolf.ShitlerNáhodou, donutí to děti se něco naučit. Moje začátky s počítačovými viry byly podobné 🙂 zaviroval jsem tátův služební PC a následoval trest. Abych se opakovaným trestům vyhnul, musel jsem se naučit, jak PC uvést do pořádku. Jeden čas mi táta zamknul všechny diskety s hrami a řekl mi, že dokud se nenaučím na PC i jiné věci jak hrát hry, tak mám útrum.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bude chtít tazatel létající auto, tak místo odpovědi, že je to nesmysl, se mu taky budou hledat varianty? Asi sotva a totéž s tou rodičovskou kontrolou, která je dobrá akorát pro rodiče-naivky, kteří si myslí, jak budou mít něco pod kontrolou a ve skutečnosti leda houby s octem.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...