Přejít na obsah

SD, HD, UHD


Tube

Doporučené příspěvky

@ namec Mindrák mají akorát ti, co čumí na SD mazanice. Nikoliv ti, co mají HD. Máš to celé nějak otočené, udělej si pořádek v hlavě :P

@ marek-81 Mně je úplně jedno, co komu stačí nebo ne. Ale to nic nemění na tom, že svůj názor napíši, byť pak někteří začnou vzteky vyskakovat jak papírový čertík z krabičky...
A na žádné střední nebo jakési obrazovce SD nestačí, pokud je panel v HD. Tam je potřeba vždy HD signál, jinak je to o ničem. Mimochodem nevím, co si představit pod pojmem "obyčejné dívání" - to je i nějaké "neobyčejné"? :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že vás to baví se tady štěkat o SD/HD a o důchodcích, nechte bejt sd v pozemáku a radši se pojdte bavit jak zatlačit na VF o přidání UHD programu ,co takhle Eurosport ??? to by mě zajímalo to je budoucnost, aspon si to myslím

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obyčejné dívání je, že divák není náročný, sleduje max zprávy, sem tam nějaký ten film nebo seriál. Řečeno v hodinách max dvě hodiny denně. Taky nesmíme zapomenout, že tu je ČT HD a je určitě nemalé procento, kterým nabídka ČT stačí. 

4K u nás jen tak nebude, protože ho nemá kdo zaplatit. ČT již několikrát deklarovala, že na to peníze nemá a placené stanice se bojí, že se nevrátí náklady. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ namec Jak vidno, tak si zjevně libuješ v uvádění polopravd, protože já nepsal, že někdo nemá všech 5 pohromadě kvůli tomu, že sleduje SD mazanice, nýbrž proto, že si takto dobrovolně kazí zrak - a hned ten smysl věty je zcela jiný.
A oheň na střeše byl až po tom, co jsem o důchodcích řekl, že je jejich revírem Kaufland a zmínka o hrnco-dekových předváděčkách, kde nechají desetitisíce.

@ marek-81 Největší sledovanost má Nova, Prima a pak ČT. A když se dívám na film, tak skutečně nepochopím, proč se dobrovolně uchylovat k mizerné kvalitě, když je k dispozici HD. Taky nechodím na obyčejnou polévku do Armády spásy jenom proto, že je zadarmo, ale radši si zaplatím dobrý oběd v restauraci :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff vy mi dáváte.

1. Oddělím tu doskuzi z vlákna nové stanice.

2. SD vysílání zdarma stačí strašné spoustě lidí, např. moje přítelkyně ro má puštěné jako kulisu, např. Prátelé po stopadesáté. Skoro na to nekouká, má to jako rádio. Nebo pořady typu Mistři zástavárny apod. K tomu také HD rozhodně nepotřebuji. Vlastně ani u většiny filmů, pokud to není vyloženě pastva pro oči jako Avatar, mi stačí SD i když lehce mázlé. O co tam jde poznám, postavy od sebe rozeznám a že nevidím Spirit of Ecstasy na projíždějícím Bentley je mi fuk.

3. ČR je trošku unikát v tom, kolk FTA programů tady máme. Máme jich tady strašně moc a o kvalitách některých bychom mohli dlouze polemizovat.

4. Zatím je stále HD ještě nadstandard ať se nám to líbí nebo ne. 4K je zatím jen prezentací toho, co moderní vysílání umí, ale cesta k tomu, aby byl plnohodnotný naticní 4k obsah bude ještě dlouhá.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem netušil jakou to rozpoutá diskuzi, když se zeptám jestli může být celá nabídka TV START v DVB-T (SD). Rozšířená pouze v HD v DVB-C.

I když předrevoluční pořady na ČT3 HD z roku 1962+ vypadají pěkně, tak si stejně myslím, že jim SD stačí.

HD jsou zpoplatněné (penězi, reklamou). HD reklama mě neláká. Programy co naposledy přidali taky ne. (ABC tv, TV osem)

Spíš by mě zajímalo, jestli bude VF informovat, nebo si budu muset shánět informace tady na fóru/internet. novinách.

To by bylo krásné, kdyby oznamovali  nové programy a rušení programů na stránkách Vodafonu. To by půlka tohoto fóra byla zbytečná.

Upraveno uživatelem athlon1096
  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • upc modem technicolor 7200
  • Jindřichův Hradec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na SD, HD, UHD

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...