Jump to content

athlon1096

User
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Start
 • Vodafone devices
  upc modem technicolor 7200
 • Place of subscription of Vodafone services
  Jindřichův Hradec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

athlon1096's Achievements

Level 4

Level 4 (4/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. Óčko Black naopak v nabídce Star není. Star není start --- Psali jen jednu změnu: Nova Lady nahradila v základní nabídce Start stanici Óčko Expres
 2. V DVB-T (TV Start) 39 programů + 1 rezerva právě proběhla změna. Na pozici, kde bylo OCKO EXPRESS, je teď NOVA LADY SD. -- Všechny nabídky jsou pro nenáročného diváka. Kdo chce sledovat hodně reklam, sleduje televizi. A už projednávají, jestli zvýší poplatek za ČT, nebo tam vrátí reklamu. Tu opravdovou, nejen sponzor pořadu.
 3. Tv bar., kino, krimi, šlager1, šlager2 a je tam 1 rezerva. Celkem by bylo 6 volných pozic. čt 1,2,3,sport,24,de/art v SD kvalitě, to je dalších 6. Celkem 12 volných pozic v DVD-T. DVB-T
 4. Jestli Vodafone nebude zavádět DVB-T2, tak V DVB-T (TV Start) bych měl raději jhtv, jtv, místo šlager1, šlager2. Abych nemusel přepínat mezi DVB-T/C Ócko Black bych taky vyřadil. regionální stanice co jsou v Muxu 24. V DVB-T (TV Start) západočeská polar - Ostravská Otrokovice ČT Brno .... Mohli by tam dát programy z mého regionu místo těch z druhého konce republiky.
 5. "O víkendu zařadíme do programové nabídky Vodafone TV kanály Prima Show a Prima Star. Oba kanály budou ve špičkové HD verzi, a to ve všech programových nabídkách Klasik, Komfort a Komplet." Kdyby to byly programy na které se dá koukat, tak bych si pořídil anténu na DVB-T2, ale takhle zůstanu u tv start.
 6. V nabídce společnosti Vodafone bude Nova Lady HD k dispozici od nabídky Klasik na programové pozici 18. Součástí Startu, tedy vlastních DVB-T multiplexů, zatím tento tematický kanál nebude, objevit by se zde však měl později.
 7. war tv mňau Power tv Rebel 2 STV1 STV2 regionálnítelevize.cz tv Praha tv 5 Publik tv sport 5 Některé ukončily vysílání / překlopily na DVB-C do HD formy.
 8. Program Nova Lady v nabídce TV Start nebude. Takže stále platí, že už se budou programy jen ubírat a DVB-T pomalu zmizí.
 9. Na kmitočtu 770 MHz vysílá Vodafone 100,to je jako promo s upoutávkou na programy? Ano je tam, ale mám tu stanici zamčenou, jako Nova Lady HD. Mám i stanice, kde je klíč a přesto jsou odemčené: ABC TV Kino barrandov HD (u toho je nápis SD i HD na pozici 51, 52)
 10. Nova Lady vysílá na kmitočtu 562 MHz v DVB-C, v HD, bohužel zakódovaně. SD forma asi nebude. ČT, ABC a Jihočeská mají HD volně.
 11. Asi ano. Pokud tam bude převážně vše od Josefa Lady. Něco jako: Prima cool - Simpsnovi Prima - M.A.S.H. Nova Lady - Zmalovaná od Josefa Lady.
 12. Wikipedie Prima star začne vysílat: Vodafone: Přibližně od 1/2 července (ale nepíšou, kterého roku) Nova: Nova Sport 3 a Nova Sport 4 odstartují 13. srpna, k dispozici budou v O2 TV a T-Mobile TV. Stanice Nova 2 se přejmenuje na Nova Fun, odstartuje Nova Lady pro ženy. Nova bude na podzim posilovat také svou on-line videoplatformu Voyo. Objeví se zde nový formát Voyo Original, což budou tituly vznikající přímo pro tuto službu. Spoustu programů, které bude vysílat jen část operátorů.
 13. mux4 - Power TV a Tuty se nevysílají, místo nich ČT24 HD, ČT:D/art HD, ČT 3 HD To znamená, že když teď všechny Čt Hd programy kostičkují a nedá se na ně vůbec dívat, tak mají problém s mux4 ? Už jsem v oblíbených v DVB-T všechny ČT HD vyměnil za SD a problém je odstraněn. Ještě, že tam ty SD programy nechali. V DVB-C ČT HD funguje. A druhý dotaz: Vodafone v DVB-T2 nic nevysílá?
 14. JČ1 Televize JIŽNÍ ČECHY Český Krumlov: kanál 47 nebo frekvence 682 MHz v Českém Krumlově a okolí Včelná: kanál 29 nebo frekvence 538 MHz v Českých Budějovicích a okolí J. Hradec a Dačice: kanál 54 nebo frekvence 738 MHz Brzy i u kabelových operátorů.
 15. Nabídka TV start DVB-T - po výpadku dnes ráno chyběly 2 programy (39 z 41). Ale když jsem nahrál seznam programů z flash, tak mám zase všechny. ------ DVB-C - Rozdíl před a po výpadku: NOE HD -fungoval a ted je zakódovaný JHTV -fungoval a ted stále není signál TV OTROKOVICE -nebyl signál a ted zmizla i jeho pozice. Jinak vše funguje, jako před výpadkem.
×
×
 • Create New...