Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Dost pochybuji, že něco přijde. Dopadne to stejně, jako při slučování s Karnevalem. Taky tvrdili, že všichni dostali novou smlouvu poštou, a neznám ani jednoho člověka, komu by přišla. A ještě se odvolávali na to, že pošta nějaké zásilky ztratila. Kdyby jich bylo pár, nepokládal bych to za nemožné, ale všechny od jednoho odesílatele? Karneval posílal pravidelně informace o změnách. Buď jako součást vyúčtování nebo i zvlášť. Od doby převzetí UPC informovanost o jakýchkoliv změnách klesla téměř na nulu. A to je to, co mi vadí. S technikou si poradím, ale nemám rád nenadálá překvapení. Většinou k nim dochází, pro mě, v nevhodnou dobu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

Mě tedy v pátek přišel od UPC tento e-mail:

 

V Praze, dne 29. března 2013

 

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abychom Vás informovali o změnách v distribuci služeb digitální kabelové televize,

ke kterým dojde ve Vašem městě v příštím týdnu.

 

U set-top boxů Handan (standardní box a DVR) a Kaon (HD-PVR a nový HD box

s nahráváním na USB disk) dojde k aktualizaci software přijímačů tak, aby bez problému

naladily nově používané frekvence. Televizní přijímač s DVB-C tunerem a CA modulem

a kartou od UPC bude ale nezbytné znovu naladit. Můžete zvolit jak automatické ladění,

tak manuální s nastavením parametrů:

- frekvence: 658,00 MHz

- symbolrate: 6900

- QAM: 64

 

V rozšířené nabídce digitální kabelové televize najdete spoustu nových programů.

 

Po změně doporučujeme znovu naladit také další TV přijímače s DVB-T tunery.

Vysílání bylo rozšířeno o 2 multiplexy s programy Smíchov, Telka, Prima Zoom, Pohoda,

Šlágr TV a regionální televize.

 

Věříme, že rozšíření služeb UPC přivítáte.

 

Vaše UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mám dotaz jak vám v Brně jednou slovenské programy? Na televizich s kartou conax mě všechny slovenské programy sekají a kostičkují po dnešním přeladění... ještě včera běžely na 100% . dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Podobný problémy. Jen s tím, že Slováci, CT24, Fimbox a možná další, nejedou vůbec, o patro výš nejede z DTV vůbec nic.

 

Brno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Po sjednocení kmitočtů mi vyhučely dvě TV samsung s CI modulem. Ani opětovné přeladění, několikrát, včetně nastavení parametrů nepomohlo. Stále hraje černá obrazovka. Děkuji UPC za odstranění závislosti na televizi, ale současně za ztrátu zákazníka. Na UPC hotline jsem se nedozvěděl vůbec nic nového jen žvásty. Po 20 minutách čekání na spojení s operátorem. Holt monopol je monopol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jsem z Brna. Nevím, jestli je to filtrem, byl jsem zákazníkem Karnevalu, takže je to možné. Rozhodně to nefunguje. Analogových to najde 8, CT1,2,sport,NOva apod. Nic více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...