Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

HaWe> 778 MHz je (zatím?) poslední aktivní kanál, vyšší frekvence jsou mrtvé. 794 MHz je původní frekvence muxu 19 v síti UPC (podle Tomusova frekvenčního plánu), 650 MHz je nová frekvence muxu 19 pro obě původní sítě (Karneval i UPC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Vsiml jsem si malickosti, ze "ID site" uz bylo chvili "UPC_ZDF...." ale pak se to zase zmenilo a je znovu "Karneval_ZDF..."

Lokalita Mezibori - konkretne Teplice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
Vsiml jsem si malickosti, ze "ID site" uz bylo chvili "UPC_ZDF...." ale pak se to zase zmenilo a je znovu "Karneval_ZDF..."

Lokalita Mezibori - konkretne Teplice.

 

Tak pro jistotu - po uplnem preladeni mam smes, vetsina kanalu ID site Karneval a neco UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr.dousek

Já to musel celé naladit ručně, na Samsungu zadat jednotlivé frekvence a Sony dnes naladit znovu, protože jsem tam měl dnes ráno taky mix frekvencí Karnevalu a UPC, tam jsem začal s laděním od frekvence 626 MHz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brne se vyskytl problem s tim, ze na nekterych mistech site zustaly zapomenute stare fitry, ktere odfitruji vyzsi kmitocty na kterych nyni nove jede digitalni tv, takze nekterym klientum po aktualizaci prestala fungovat digitalni tv.

 

Pokud jste nekdo zaznamenali uvedeny problem, tak zavcas kontaktujte UPC a sdelte jim to, aby filtr mohli prijet vymotovat, je ve venkovnim rozvadeci, takze k vam domu nikdo nepoleze.

A pak si tv preladte na puvodni frekvenci, tedy manulani ladeni na 410 MHz, SR 6900, pripadne 170,5 MHz ,SR 5000.

Tak na severu cech pry nastal stejny problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...