Přejít na obsah

Vsechny Discovery kanaly zakodovane


cvancara

Doporučené příspěvky

Takze uz mi vsechny discovery bezi. A ted ti odpovim na otazky.

 

1. lisi se opravdu jen tim ze v komfortu je ten balicek discovery zdarma, jinak jeste balicek Plus, ktery mi byl nabizen ke standardu obsahuje balicek discovery a axn scifi a crime, ng wild, travel chanel, fishing and hunting, viasat explorer a history.

 

2. pri prechodu neplatis nic pokud nejdes na levnejsi nabidku, cili komfort je za stejne prachy jako standard, tak neplatis nic a smlouva se nepodepisuje a v.s. by mel zustat stejny.

 

3. a staci to udelat tak jako ja, zavolat zdarma pres skype. Ve skype si pridat kontakt upc_cr_klientskecentrum a zavolat, zpravy nepis, asi to maji skype telefon, protoze ja vcera zpravu psal a dodnes neni prijata. Jinak jsem s nimi pres skype mluvil 2x a vzdy jsem byl hned na rade.

 

Pak dej vedet jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skype nemam, vcera jsem tam vecer psal, maji na to 48 hodin. Tak pockame, az se nekdo uraci ozvat.

Akorat nechapu logiku - za jedny prachy dve nabidky, a abys jednu srovnal, tak si musis doplatit.

Tohle muze vymyslet opravdu jenom idiot :scratch:

Nebo jinak - na co tedy vzniknul vlastne ten Komfort? Vzdyt to mohlo dal pokracovat jako Standard.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze uz mi vsechny discovery bezi. A ted ti odpovim na otazky.

...

2. pri prechodu neplatis nic pokud nejdes na levnejsi nabidku, cili komfort je za stejne prachy jako standard, tak neplatis nic a smlouva se nepodepisuje a v.s. by mel zustat stejny.

 

Smlouva se podepisovat musí, příjde ti poštou - podepíšeš - pošleš zpátky.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smlouvu podepisovat nemusim, tak mi to bylo receno. Smlouvu jsem nepodepisoval ani pri prechodu z analogu na digital, pouze se zmenila nabidka. Mam jen zmenu nabidky za stejne penize. A taky jsem v zivote za tech 8 let zadnou slevu nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Přechodem ze Standardu na Komfort problém vyřešíte jen krtátkodobě.

UPC totiž v podmínkách má, že může obsah "balíčků" měnit. To už se stalo, a také zde řešilo, několikrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se neozval nikdo, pouze prisla stroha odpoved:

Dne 9. 1. 2013 došlo k ukončení promo vysílání programů: Programy Discovery World, Discovery Science, ID a Discovery Showcase HD v nabídce Starter, Standard a Klasik. Tyto uvedené programy byly spuštěny v roce 2011 jako prémiové programy zdarma a nebyly stálou součástí programové nabídky Standard.

Litujeme, že Vám nemůžeme podat příznivější informaci.Děkujeme za pochopení a věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

Ze by se treba nekdo ozval, nabidnul, to uz bych chtel asi po UPC moc.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tatoch

platim si uz od zacatku nejaky balicek DigiExtra tak jsem mel dojem, ze ty programy Discovery jsou jeho soucasti ale asi jsem se mylil.....

 

mam standard a hraje mi treba i Nat Geo Wild, Viasaty a dalsi z nabidky plus...coz je nestandard :D

Upraveno uživatelem tatoch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska tedy rano zazadal o zmenu na Komfort a:

"Váš požadavek byl akceptován. Změna ze současné nabídky na nabídku Komfort bude realizována do 24 hodin.

Vzhledem k časovému předstihu generování pravidelných měsíčních vyúčtování se tato změna projeví až v následujícím vyúčtování zpětně od jejího provedení."

Jenom by mne zajimalo, jaka zmena ve vyuctovani? Cenove je snad Standard i Komfort +- stejne, ne?

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...