Přejít na obsah

Vsechny Discovery kanaly zakodovane


cvancara

Doporučené příspěvky

Komfort se nový samostatný balíček, který nenahrazoval Standard. Kdo měl Standard má i nadále Standard, jen nový klient si ho nemůže objednat.

 

doplněno:

Po nahlédnutí do ceníku je Standard dražší než Komfort o 5 Kč :shock:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel je to zrejme tak, v nabidce Standart puvodne kanaly Discovery nebyly, po zrizeni nove nabidky Komfort kde Discovery byly a jsou, byly take pridany do Standartu a nyni zrejme byly opet zruseny.

Takze tedy kdo ma nyni nabidku Standart, plati za ni o 5 Kc vic nez ti co maji Komfort (viz. cenik )a jako bonus v ni nema kanaly Discovery (tedy krom toho hlavniho kanalu Discovery).

Výborne UPC, to se vam opet povedlo, skvely napad jak se zbavit par dalsich klientu a donutit je odejit ke konkurenci. :thumbdown:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja teda mam standard a platim podle faktury 578,78 , takze cena je zhruba stejna jako za komfort kde je 578,75. No zitra se zeptam pres skype a kdybych se neco dozvedel, tak to sem napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zakaznik nekdy od prvni kabelovky (v 90tych letech - to jeste ani UPC neexistovalo) predpokladam, ze za stejne prachy je i stejna nabidka.

Nebo UPC pripada normalni, ze treba v obchode by staly zakaznik mel vyssi ceny, nez nekdo, kdo je tam semo-tamo? Ja to porad chapu tak, ze kdyz neco zrusim, a nahradim jinym (Standard x Komfort), tak se to zmeni i u zakaznika a je to. Nebo to je treba skoro kazdy rok s kazdou zmenou menit i smlouvu? Ne, vcera jsem tam psal, tak uz jenom cekam - mam doma jeste i optiku, kde muze byt taky TV.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To u nas mam moznost taky na optice na tv a za prijatelnejsi cenu.

 

http://www.grapesc.cz/index.php?page=010302

 

Jen jsem si zhruba pred rokem od UPC koupil CA modul, protože jsem chtel i kanaly v HD a chtel jsem se taky zbavit jednoho DO a ted je mi tech penez lito, kdybych prechazel jinam.

 

No uvidime, pokud mi reknou ze na standardu ty ostatni discovery nebudou, zkusim prejit na komfort a pokud budou delat problemy tak opravdu asi odejdu ke konkurenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se predem, ale jako navstenik nemohu editovat sve prispevky, tak proto ten novy :-)

 

Tak jsem se dovolal na UPC linku pres skype, a tam mi rekla ze o nicem nevi a ze mi posle na CA modul znovu programou nabidku. A taky rekla ze se pokusi zjistit proc to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ode mne jiz posledni zprava, ted jsem opet mluvil s operatorkou a rekla mi ze kanaly Discovery ze standardu byly vyjmuty do balicku Plus a jestli je chci tak si mam priplatit a nebo prejit na komfort kde jsou. Tak jsem presel na komfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom pripade mne zajima akorat tohle:

- lisi se Standard od Komfortu skutecne jenom v tech Discovery (tzn. neni tam nejaky vyjeb, ze tam neco dalsiho nebude)?

- pri tom prechodu, plati se tam neco (jako za zmenu)? Protoze si myslim, ze kdyz neco zrusim a nahradim jinym,

tak bych snad mel uzivatel dat moznost prechodu.

Respektive jak se dela takova zmena (napsat, zavolat, co ja vim - zatim jsem nic takoveho nemel treba)?

To je pak nova smlouva (protoze se mi nejak nechce zase menit vsechno ve sporce).

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...