Přejít na obsah

Vsechny Discovery kanaly zakodovane


cvancara

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon

Váš e-mail ze dne 30. 11. 2012, týkající se snížení služeb.

 

Váš požadavek byl akceptován. Vzhledem k třicetidenní lhůtě pro snížení nabídky bude změna ze současné nabídky na nabídku Kombi Klasik + provedena ke dni 30.12. 2012.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

Leona Votápková

operátor klientského centra

***********************************************************************************************************

Váš e-mail ze dne 10. 1. 2013, týkající se vyúčtování.

 

Informujeme Vás, že jste využíval balíček služby DTV Starter + Fiber Power 32. Jelikož proběhlo snížení na balíček Kombi Klasik+ (DTV Klasik + Fiber Power 30), tak dle ceníku je jednorázový poplatek za snížení ve výši 300,- Kč.

 

Zvýhodněný balíček Kombi Klasik+ je zpoplatněn ve výši 572,- Kč měsíčně + 49,- Kč měsíčně pronájem modemu + 49,- Kč měsíčně pronájem set top boxu.

 

Doplňkový balíček Darwin využíváte zdarma a doplňkový balíček Plus máte zpoplatněn dle ceníku ve výši 138,- Kč měsíčně.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

Patrik Kovařík

operátor klientského centra

 

*************************************************************************************************************************************************************************

Původně ten Balíček Kombi KLASIK+ za 549kč vypadal lákavě.

Takže jsem zaplatil navíc 300 kč, cena se mi snížila z 850kč na 808kč (protože mi nechali balíček plus).

Několikrát jsem jim psal, že balíček PLUS nechci, i ve smlouvě jsem ho škrtnul, tak očekávám další 300kč pokutu za snížení nabídky.

Programová změna: přibylo mi 8 zpravodajských stanic v cizím jazyce a internet se mi snížil z Fiber Power 32 na Fiber Power 30.

Trvalo to od 30.11. do 10.1., ale smlouva už je uzavřena, tak mám zase na rok pokoj.

Až mi vyprší, tak to zruším, 2 měsíce vyjednávání, abych ušetřil 42kč jsou trochu moc.

Koupím si pak dvb-t + internet od jh comp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo. Ja jenom bych byl nerad, kdyby za ty opravdu kvalitni sluzby chteli jeste nejaky poplatek za zmenu (toho, co sami zrusili).

Ale oni nikdy neuváděli další programy Discovery v nabídce Standard. Byly součástí nabídky Plus a Supreme a pak vytvořili základní balíček Komfort.

 

To, že měli nějak dlouho promo akci je věc jiná.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska tedy rano zazadal o zmenu na Komfort a:

"Váš požadavek byl akceptován. Změna ze současné nabídky na nabídku Komfort bude realizována do 24 hodin.

Vecer jsem to doma zkousel, a Discovery uz sly. Fajn, ale dneska rano ctu na FB:

viz.

https://www.facebook.com/UPCCeskarepubl ... 3655664899

 

UPC Televize - Vaše otázka

11. 01. 2013 - 15:04

Dobrý den, podle vašeho tvrzení "...od 9. 1. 2013 jsme ukončili promo vysílání programů Discovery v nabídkách Starter a Klasik. Tyto programy můžete získat v rámci digitální televize Standard a Komfort" ... by měly programy Discovery zůstat v nabídce Standard. Mám Standard a Discovery mi taky už několik dnů nejdou, kde je teda chyba?

Děkuji za odpověď Pavel

 

Odpověď

11. 01. 2013 - 16:17

Dobrý den,

programy Discavery byly v nabídce Standard ponechány jako bonus i nadále. Pokud je nemáte dostupné, doporučuji zkusit přeladit Váš set-top box.

Honza B., UPC Facebook tým

 

UPC Televize - Vaše otázka

10. 01. 2013 - 17:55

Dobrý den, chci se zeptat, z jakého důvodu mne už několik dnů nejdou programy Discovery? Děkuji Malík Petr, Plzeň

 

Odpověď

11. 01. 2013 - 12:29

Dobrý den pane Malíku,

od 9. 1. 2013 jsme ukončili promo vysílání programů Discovery v nabídkách Starter a Klasik. Tyto programy můžete získat v rámci digitální televize Standard a Komfort, nebo pořízením doplňkového balíčku Plus. Více informací najdete na našich stránkách http://www.upc.cz/televize/

Honza B., UPC Facebook tým

 

Do pr*ele, muze mi to nekdo vysvetlit? To jsem tedy na ten Komfort to prevadel uplne zbytecne?

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jeden z nich nevi jak to vlastne je. Preladeni tv byla jedna z prvnich veci kterou jsem udelal, i za cenu rozhazeni mych searazenych programu, takze opet zvasty.

 

A k rozdilu ceny mezi standardem a komfortem, podle faktury mam stadard drazsi o 0,03 kc proti cenikove cene komfortu. Takze taky opet zahadne uctovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem jeste jednou zavolal na infolinku upc a bylo mi receno ze opravdu bylo k 9.1. ukonceno promo vysilani balicku discovery ve standardu a ze za prechod na komfort se opravdu zadny poplatek navic neplati, jelikoz je programova skladba temer totozna.

 

Podle me chteji, aby lidi ze standardu presli na komfort , aby to vse meli sjednocene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten dotaz na facebooku byl ode mě:

 

(UPC Televize - Vaše otázka

11. 01. 2013 - 15:04

Dobrý den, podle vašeho tvrzení "...od 9. 1. 2013 jsme ukončili promo vysílání programů Discovery v nabídkách Starter a Klasik. Tyto programy můžete získat v rámci digitální televize Standard a Komfort" ... by měly programy Discovery zůstat v nabídce Standard. Mám Standard a Discovery mi taky už několik dnů nejdou, kde je teda chyba?

Děkuji za odpověď Pavel

 

Přeladil jsem a všechny Discovery programy mi naběhly. Takže Standard pořád má v nabídce tyhle programy a odpověď byla k věci. U mě asi měnily nastavení z bývalého Karnevalu na UPC aby to sjednotili, jak už bylo někde řečeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...