Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Jestli víš jenom o zvyšování DPH, tak víš bohužel málo. Zdražení totiž bylo avizováno již předtím a s DPH nijak nesouviselo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

K tomu ovšem ještě 150 Kč poštovné a pak už jsme téměř na ceně UPC, kde navíc nemusíte (ba dokonce nesmíte :wink: ) platit v hotovosti ne místě, což je pro někoho jistě další výhoda.

A vůbec, 150 Kč poštovné? To je jedno z nejvyšších, ne-li nejvyšší, poštovné na českém internetu. A nikde není vypsáno, co přesně do toho započítávají. Já vám nevím, ale obchodům s takovouto společností bych se raději vyhnul.

 

Ale pravda, zákazníci slovenského UPC to mají daleko horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, na poštovné jsem zapomněl. Ovšem těch 150,- Kč je normální cena za obchodní balík ČP s dobírkou a balným. Co je v ceně zahrnuto má LICA v obchodních podmínkách:

Zboží zasíláme Českou poštou jako obchodní balík s dobírkovou platbou za cenu 150,-Kč včetně DPH, pokud není u produktu uvedeno jinak. V ceně je zahrnuto poštovné, doběrečné, balné a pojištění zásilky. 

A k těm steskům na služby UPC... netvrdím, že je tahle firma dokonalá, spoustu věcí by měli zlepšit. Na druhou stranu - celkem pravidelně si několikrát za rok prověřuju nabídky konkurence - mám možnost jiné místní kabelovky, satelitu, IPTV a samozřejmě DVBT. Zatmí vždycky z toho UPC vyšlo vítězně. Prostě, ač se vám to možná bude zdát divný, má nejlepší poměr cena/výkon. Alespoň tedy pro mě.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...