Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

A jaká "přidaná hodnota" je u zdražení třeba plynu? Má větší výhřevnost? Asi sotva, že? :-)

 

Já sem snad obhajoval zdražení cen plynu? :lol:

Když to srovnám s plynem tak tam alespon je to na základě zvýšení ceny komodit nebo jakse to počitá :) jenže u UPC je to jiný princip, do infrastruktůry neinvestuje a pochybuji že by měl jiné provozní náklady než údržbu sítě nebo platil někde za konektivitu vyšší poplatky. Takže mi to obhajování na úkor jako vyšší rychlosti spíš připadá jako že dělají z lidí blbce. Rychlost připojení je čím dál tím víc stejná ne-li horší. :thumbdown:

Ehm máte pocit, že se do infrastruktury neinvestuje? Že např. navýšení rychlostí provedli nějakým zmáčknutí virtuálního tlačítka? A UPC nepotřebuje elektřinu, která je stále dražší? Dalo by se najít dalších min. 20 více či méně relevantních důvodů.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC do zlepsovani site samozrejme investuje nemale penize, co mu pak krati zisky,

ale je potreba zdrazovat s rozumem, kdyz zakaznikovy podrazi sluzba behem pul roku o 100 Kc mesicne, tak uz se pak nutne musi pozastavit nad tim jestli ma jeste smysl za to platit dal, nebo odejit jinam = dalsi zmenseni zisku UPC = ze pak UPC kupci s cenama = lepsi vrabec v hrsti, nez holub na strese.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
UPC do zlepsovani site samozrejme investuje nemale penize, co mu pak krati zisky,

ale je potreba zdrazovat s rozumem, kdyz zakaznikovy podrazi sluzba behem pul roku o 100 Kc mesicne, tak uz se pak nutne musi pozastavit nad tim jestli ma jeste smysl za to platit dal, nebo odejit jinam = dalsi zmenseni zisku UPC = ze pak UPC kupci s cenama = lepsi vrabec v hrsti, nez holub na strese.

 

A to je přesně to. zdražení o kilo to je o 1200 ročně na zákazníka :( . Při odhadu 100000 zákazníků si UPC namastí kapsu o 120 mega. Ať mi nikdo netvrdí že o toilk víc musí ročně proinvestovat jenom do údržby a chodu sítě (nemluvím o inovacích, žádné za poslední rok nebyly, nebo jestli byly nijak se neprojevily alespoň na rychlosti uploadu na tarifech v původní cenové úrovni), a to ani kdyby měli zákazníků jenom půlku z toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To zdražení pomalu ani nepokryje inflaci. A je celkem zajímavé, že lidi neprotestují proti zvyšování třeba nájmů, plynu apod., ale hučí u kabelovky, jakoby to snad byla nějaká charita nebo co, která si dovoluje upravit cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elnc: To víš že lidi protestujou kvůli zdražování plynu elektriky nájmům a vůbec nákladům na bydlení.Jenže to je jim prd platný protože to nutně potřebujou k životu a moc na výběr nemaj.Ale bez UPC se dá v klidu žít takže si rozmyslim jestli mi to za ty prachy stojí a navíc jsou i jiný možnosti jak si pořídit připojení na net.Tu televizi bych jim zrušil tak jako tak,protože stejně nemam moc čas na to čumět.Rychlej net nepotřebuju takže těch 307kč co mi nabídli je pro mě tak akorát přijatelný ale 500 už bych za to nedal.Mám ještě mobilní flešku na net od O2, z práce zadara, zázrak to zrovna neni ale, taky bych si s tim vystačil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Bydlet se dá na ubytovně, plyn taky není úplná nutnost (vařit se dá na lihovém vařiči a topit dřevem) a bez elektriky se člověk taky obejde (svítit se dá baterkou). Je to sice extrém, ale všechno je jenom o prioritách každého jedince. A i kdybych nesrovnával kabelovku zrovna s tímto, tak ji klidně srovnám s mobilním telefonem, bez kterého se dá žít úplně v pohodě a přesto ho má každý přilepený na uchu a ani mu nevadí, že tady jsou skoro nejvyšší ceny za volání v EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudem se o tom zbytecne dohadovat, kazdy to vidi trochu jinak, nekdo se neobejde bez kabelovky, nekdo bez plynu,

ja bych radsi volil ten plyn, protoze varit na lihovem varici, by vyslo dost draho ;-)

Co se tyka mubilnich operatoru, tak tam je to stejne jako u UPC, kdo si slevu ukeca, tak ji take dostane.

Amen

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...