Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Zdravím, jsem sám koho čím dál štve to neustálé plíživé zdražování bez jakékoliv v praxi přidané hodnoty?

Začínal jsem na 10/1 za 300, teď mám 2/0.5 za 250 a od novýho roku 5/0.5 za 300 takže za stejnou cenu jako před 3 roky budu mít poloviční připojení.

Naivně jsem si myslel že poměr rychlost k ceně se postupně spíš zvětšuje ale překvapivě u UPC je to spíš naopak, přitom vyšší download je mi úplně k .....  a to ani nemluvím o tom že za celou tu dobu postupného zdražování pod záminkou navýšení rychlosti vyčúraně na upload ani nešáhli. Přitom vyšší upload je to po čem všichni klienti UPC celou dobu marně volají, jsem sám koho tohle u UPC tak štve?? :thumbdown:

Kdyby aspoň netbox něco dělal ale nerozšířil pokrytí už roky ani o metr čtvereční, přitom má na všech úrovních výhodnější tarify, takže o přísun nových klientů by jako jediný konkurent UPC v lokalitě neměl nouzi.

A jaká "přidaná hodnota" je u zdražení třeba plynu? Má větší výhřevnost? Asi sotva, že? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
Upload se časem zlepší.

Opavdu? Neznám privajdra který by tak šetřil na uploadu. Stále jen zbytečně navyšuje down. A když posuzuji cenu za připojení podle rychlosti uploadu patří UPC k jedněm z nejhorších, to i ty blbý ADSL mají za tu cenu lepší up.

 

A jaká "přidaná hodnota" je u zdražení třeba plynu? Má větší výhřevnost? Asi sotva, že? :-)

 

Já sem snad obhajoval zdražení cen plynu? :lol:

Když to srovnám s plynem tak tam alespon je to na základě zvýšení ceny komodit nebo jakse to počitá :) jenže u UPC je to jiný princip, do infrastruktůry neinvestuje a pochybuji že by měl jiné provozní náklady než údržbu sítě nebo platil někde za konektivitu vyšší poplatky. Takže mi to obhajování na úkor jako vyšší rychlosti spíš připadá jako že dělají z lidí blbce. Rychlost připojení je čím dál tím víc stejná ne-li horší. :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jako koncovému uživateli je mně srdečně jedno, jestli se někde mění nebo nemění cena nějakých komodit (ani nemusím vědět, co to je) - prostě plyn je dražší a zatopím si s ním pořád stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
Jako koncovému uživateli je mně srdečně jedno, jestli se někde mění nebo nemění cena nějakých komodit (ani nemusím vědět, co to je) - prostě plyn je dražší a zatopím si s ním pořád stejně.

 

Páč se zdražit musí ale UPC zdražit nemusí. Vy jste tady ukázkové ovce které ochotně odkejvou cokoliv :lol::lol:

UPC si jen chce namastit kapsy podobně jako mobilní operátoři. Taky jsi tak naivní že věříš že minuta hovoru stojí operátora na nákladech skoro 7Kč?

A podobně šroubuje ceny UPC, aniž by tam byly vyšší náklady. Stačí se podívat jak "roste" uploud za poslední 3 nebo 4 roky. Neroste, ty tarify jsou na pevného poskytovatele z nouze ctnost :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
Bucky Kid: Nabízí někdo cca 100 programů + 30M internet, rozvod po domě pro 6 TV, za míň, než cca 800 Kč ?

 

 

No jo ale já mluvil o internetu. Připojení s 1Mbit uploadem za 560 to dnes není žádný terno. Stačí se podívat na konkurenci která současně s cenou alespoň navyšuje i uploud (a nemusíme chodit ani moc deleko, netbox 15/5 za 350/měsíčně bez pronájmu modemu mluví za sebe :( )

 

Proc UPC u nizsich tarifu drzi nizky upload je jasne, ne ze by to neslo, duvodem je prinutit zakazniky koupit si rychlejsi a hlavne drazsi tarif, protoze na tarifu za tri stovky prd vydelaji.

A to je ono, já rychlejší download ani upload nepotřebuju a stejně musím platit furt víc :thumbdown:

Kdyby navyšovali s cenou i upload byl bych ochoten na vyšší cenu přistoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...