Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
OT: Myslíš tu jednotnou DPH 17,5%, co visí ve vzduchu nad lednem, když nestihnou DPH 15%/21% ? :) :)

Každopádně vzhledem k poměru cena/výkon mi osobně to drobné zdražení ani nějak nevadí. Platba se navýší cca o částku jednoho piva za měsíc.

A tak oni to stihnou. Sobotka slíbil, že už to nebudou zdržovat. Kdyby to nestihli, tak by to ale bylo zajímavější, protože v tom případě by se cena snižovala (DPH by šlo ze současných 20% na 17.5%.) :)

Však já si taky nestěžuji, jen konstantuji. V mém případě se mi ta cena navýší o piva dvě. To taky ustojím. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Ja nevim, jeste pred rokem jsem platil mesicne cca 1150,- (za internet - tou dobou asi 30mbit, kabelovku (cca 80 programu, proste ~Komfort) a balicek HBO). Ted platim 750,- za Komfort + 60mbit (uz bez HBO), takze u me dobry. A to bych moh jeste usetrit stovku mesicne, kdybych si odkoupil modem a STB. Takze nakejch 30-40 korun navic? pohoda 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
.... Sobotka slíbil, že už to nebudou zdržovat. Kdyby to nestihli, tak by to ale bylo zajímavější, protože v tom případě by se cena snižovala (DPH by šlo ze současných 20% na 17.5%.) :)

Však já si taky nestěžuji, jen konstantuji. V mém případě se mi ta cena navýší o piva dvě. To taky ustojím. ;-)

 

Mám pocit, že to ted bude viset na Václavovi, nikoliv na Slávkovi :)

A z těch 17,5% se moc neraduj, to by nevydrželo déle jak 3 měsíce (zase bys se nadávalo při nakupování jídla atd.) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadšenej z toho nejsem . Taky se přiklánim k tomu že si UPC vykompenzuje na stávajících zákaznících ztrátu kvůli odlivu zákazníků ke konkurenci . Otázka je jestli je tohle správný směr. Mě osobně by stačil internet okolo 15000 kbit/s + DTV Komfort s cenou okolo 500kč . Jenomže takový balíček není . Nebo kdyby UPC zavedla jenom internet o nižších rychlostech třeba za 250-300 Kč (neberu v potaz UPC Internet 5M , to je poměr cena/výkon úplně mimo) . Spoustě lidí by to stačilo .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Ja to nechapu, zakaznici jim utikaji a ted jeste pred vanocemi UPC oznami zdrazeni o castku vetsi nez by byla nutna,

to bude znamena jedine, dalsi odliv zakazniku a dalsi tlak na dorovnani ztrat opetovnym zdrazenim a tak porad dokola, az u UPC zustanou jen milionari.

A kam se ti zákazníci asi odlijí? K O2? No to by si pomohli. Nebo k nějakému garážníkovi s WiFi, který to stejně primárně bere z UPC a načerno přeprodává dál? Taky žádné terno. Jedině k providerům, kteří mají lepší nabídku i dnes, ale to už tam asi ti, kteří chtěli a mají dostupnost, odešli a od ledna se jich to stejně netýká. Navíc se zdražuje všude a všechno, elektrická energie, plyn, voda, teplo - tak proč by neměla kabelovka, což je taky služba jako každá jiná a navíc ještě služba, která aspoň průběžně rozšiřuje programovou nabídku, takže oproti té elektrice, plynu apod. člověk dostane něco navíc a zdražení se dá opodstatnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...