Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaH
Nebo kdyby UPC zavedla jenom internet o nižších rychlostech třeba za 250-300 Kč (neberu v potaz UPC Internet 5M , to je poměr cena/výkon úplně mimo).

 

A co si jako predstavujes pod pojmem nizsi rychlost kdyz ne 5MB/s? Pocitat cenu/vykon u netu je IMHO nesmysl. Bud ti tech 5M staci a pak usetris 250,- mesicne nebo ti nestaci a pak mas "lepsi pomer cena/vykon"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se ale 5MB/s za nějakých 249Kč je docela úlet. Obzvlášť když 6x rychlejší 30Mb/s stojí 516Kč . Já mám naštěstí možnost volby . V baráku máme i http://www.pilsfree.net/ kde za 300Kč se dostanu při současné konektivitě na nějakech 25MB/s . A to není jediná možnost. Bohužel stejně jako net je pro mne důležitá kabelovka, takže zatím zůstávám . Ale pokud to pujde takhle dál , tak to přehodnotim.

 

Bud ti tech 5M staci a pak usetris 250,- mesicne nebo ti nestaci a pak mas "lepsi pomer cena/vykon"...

Beru ,ale jako Balíček ( UPC Internet 5M + DTV Komfort) s cenou do 500Kč který UPC nemá v nabídce

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Úlet to určitě není, protože spoustě lidí stačí "alespoň nějaký net" a nepotřebují závratné rychlosti - a naopak vyžadují co nejnižší cenu. Což jim třeba všudepřítomná Telefonica rozhodně nezajistí. A nějací lokální provideři na sídlišti jsou zase pro mizivé procento lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

na slovensku ca modul za 60eur nehorazna cena, vam to zvysili o200 korun ceskych u nas o poriadnych 20 euro.

neviem ako u vas v cz ale na slovensku sa dobre dari lokalnym providerom. najdu sa aj taki co nestoja za rec ale napr swan slovanet a hlavne antik zamiesali karty. naslovensku je typicke ze tam kde je optika je 3 a viac providerov. provideri sa nehrnu do digitalizacie a pokryvani novych lokalit optickym internetom. upc teda aspon na slovensku stale ryzuje najviac ziskanim kabloviek ako napr kabel plus. velke firmy su velmi nenazrate a upc nie je ani nahodou vynimka, mozeme byt radi ze tie ceny su take ako su a pokial je schopny konkurent na blizku nie je nad cim premyslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Mne skoro prijde, ze to napred prestrelili se slevou, a ted zdrazujou. Viz napriklad ten CA modul (kupoval jsem ho za 1600,-, pred 3 rokama ...)

 

Ta cena CA modulu u vas je este stale prijatelna.Ja som kupoval dva este za cenu 60€ za jeden,co je uz aj tak dost a teraz stoji 80€.Neviem z coho UPC vychadza a od koho objednava,kupuje moduly,ale pochybujem zeby vyrobne naklady boli take vysoke.Ale idu na dracku,tak nehorazne navysuju ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

15 kanálů ano, ale jakých? Buď duplicitní HD nebo perly typu Inzert, Pohoda, Šlágr. Případně co dají jeden den na Nově, to druhý den reprízuje Nova Cinema. Co běželo na Prima Family, to je později na Prima Cool a pak na Prima Love. Takže z těch 15 kanálů jich je najednou sotva 5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...