Přejít na obsah

Přesnost EPG informací


mirij

Doporučené příspěvky

Tak u PC to znam.

Stejne tak znam martirium napr. s titulky, nez se spravne zobrazi u prehravanych filmu treba z ext. USB HDD.

Jenom ze mne to prekvapilo, ze to zaclo tak nejak v prubehu minuleho tydne. Jeste jsem to vcera zkousel i na jinych kanalech, a na vsech je to OK. Jedine, kde ty znaky nejsou vsechny v poradku, jsou na slovenskych, pripadne polskych kanalech. Ale tam to chapu s tou znakovou sadou.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Taky jsem to v minulosti občas pozoroval (teda ne na tv, spíš na straších verzích DVB Vieweru), přičítal jsem to nezvládnutým kódovým stránkám softu. Ale, aktualizace EPG se děje, tipuju, několikrát do týdne (nemyslím ve vysílaném streamu, tam je to záležitost desítek sekund). Občas se u některých programů objevily paznaky, po několika hodinách či dnech se to opět srovnalo... Takže, opět tipuju, UPC dostává, alespoň od některých provozovatelů, EPG už napsané většinou v dohodnuté znakové sadě... No a občas se ta domluva nepovede, nebo se změní technologie... Momentálně nemohu kontrolovat, odešlo mi CI rozhraní u pc karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak je sakra možné, že UPC má zase nepřesné EPG informace (časy začátků a konců pořadů). Jak je možné, že např. tištěný týdeník Televize je přesnější !

 

Když to UPC nedokáže ohlídat tak ať je radši do kabelu nepouští! Neexistuje pro to žádná omluva jakože těch kanálů je hodně apod.

 

Ještě, abych nepsal nekonkrétně tak teď jsou posunuty o jednu hodinu pořady kanálu "CBS reality" (např. pořad "Opravdoví sběratelé kostí") a kanálu "Filmbox" (např. pořad "Karneval duší") v tuto neděli 31. 3. A dokonce nesedí časy tuto neděli ani ČT1.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to bude ono. Ano, ze soboty na neděli se bude měnit zimní čas na letní. Jenže oni přece musí mít v EPG originální čas pořadů a ne posunutý o hodinu dopředu (navíc je posunutý u všech pořadů po celou neděli). UPC má zřejmě chybu v softwaru, který ta EPG data připravuje.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snadné řešení by bylo aby data v EPG šly v UTC - jenže to nezkousnou přijímače UPC, které o UTC nemají ani páru - toť dle mého pravý důvod těchto pravidelných zmatků.

 

Ve vzduchu EPG takový problém nemá a cca minimálně poslední dva roky nemám při změně času jediný problém a korektně se mi nahrají všechny programy a to i v době, kdy změna času probíhá.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je sakra možné, že UPC má zase nepřesné EPG informace (časy začátků a konců pořadů). Jak je možné, že např. tištěný týdeník Televize je přesnější !

 

Když to UPC nedokáže ohlídat tak ať je radši do kabelu nepouští! Neexistuje pro to žádná omluva jakože těch kanálů je hodně apod.

 

Ještě, abych nepsal nekonkrétně tak teď jsou posunuty o jednu hodinu pořady kanálu "CBS reality" (např. pořad "Opravdoví sběratelé kostí") a kanálu "Filmbox" (např. pořad "Karneval duší") v tuto neděli 31. 3. A dokonce nesedí časy tuto neděli ani ČT1.

 

 

Bylo to u nějakého STB nebo u TV?

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je sakra možné, že UPC má zase nepřesné EPG informace (časy začátků a konců pořadů). Jak je možné, že např. tištěný týdeník Televize je přesnější !

 

Když to UPC nedokáže ohlídat tak ať je radši do kabelu nepouští! Neexistuje pro to žádná omluva jakože těch kanálů je hodně apod.

 

Ještě, abych nepsal nekonkrétně tak teď jsou posunuty o jednu hodinu pořady kanálu "CBS reality" (např. pořad "Opravdoví sběratelé kostí") a kanálu "Filmbox" (např. pořad "Karneval duší") v tuto neděli 31. 3. A dokonce nesedí časy tuto neděli ani ČT1.

 

 

Bylo to u nějakého STB nebo u TV?

 

Bylo to na mém počítači, na kterém nahrávám pomocí programu DVBViewer Recording Service a upozorňuji Vás, že se nejednalo o to, že bych neměl aktualizované EPG informace nebo tak něco. V tomto programu lze snadno vyvolat reset EPG informací a jejich znovunačtení ze streamu, což jsem dělal a sledoval jestli už ty časy sedí. Celý týden jste měli EPG časy pořadů začínajících po změně času - tedy od neděle a dále posunuté chybně o hodinu.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Retiree

No nevím, mux 482 MHz má EPG do neděle 12.5, stejně i ostatní muxy... Ovšem kontroloval jsem až teď, v poledne. Ráno jsem kontroloval (pouze tuto neděli). nic jsem nepozoroval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...