Přejít na obsah

Přesnost EPG informací


mirij

Doporučené příspěvky

Nevím jestli má cenu to tady vůbec psát. Přesto si postěžuji: Když jsem např. dnes ráno aktualizoval EPG informace v programu DVBViewer na příští týden tak jsem zjistil, že např. :

- na kanálu MGM je film Gangster chybně uveden 9.11. v 0:55 - ve skutečnosti je ale vysílán 8.11 v 0:55.

- na kanálu CS film je film Postoj chybně uveden ve dva po sobě jdoucí dny - 9.11 (správně) i 10.11. (chybně) ve 14:00.

a tak by se dalo pokračovat.

 

Kdo se má na to potom spolehnout? Pokud mám např. v tom programu aktivní automatické přidávání časovačů tak si nemohu být jistý, že se mi automaticky některé pořady nahrají.

 

Jakým způsobem vůbec v UPC aktualizují EPG informace? Proč tam mají tolik chyb? To tam zadávají ručně?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

pisi proto nesmyslne epg protoze jsou tam nesmysli a pokud chci nacasovat setobox na nahravani radsi mrknu na internet na program na nekolik dni dopredu nez cucet na epg kde jsou neustale nesmysli a nefunguje jak ma viz neustale stiznosti ...je to proste na nic

kdo to nepochopil tak si stezuje .. chyby nejsou jen u upc s chybami to jde i pres dvb-t..dokud nebude plne fungujici HBBTV ktere nahrazuje klasicky teletext i epg

budou jen zbytecne stiznosti

televize na epg uplne kaslou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Má zkušenost je taková, že blbě to je často i na netu. Např. EPG u History Channel ukazoval v předešlých týdnech dost často kraviny. A na netu to bylo zrovna tak. Teď už je to OK.

A z jiné strany pamatuju si, že např. před rokem, když dával Barandov Chobotnici 3. řadu, tak nějakej díl přesunuli na úplně jinej čas kvůli těm Nosáčům tankují super nebo jak se to jmenovalo. Bylo to na všech serverch ty časy, kdy to má jít, blbě. Co mě zarazilo, že dokonce i na www stránkách Barandova :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejvíc štve, že i ustabilizovaný, již neměnný tel. program, který je všude na internetu uváděn stejně a správně, zakomponují do EPG špatně. Třeba včera, když jsem to kontroloval, byl jak 9.11. tak i 10.11. chybně po oba celé dny uváděn stejný televizní program u CS filmu. S prominutím na to pěkně kašlou, každý chce jenom vydělat. Hlavně přidávat co nejvíce televizních stanic, ale doprovodný servis - tedy např. EPG - to už je tolik nezajímá.

 

..dokud nebude plne fungujici HBBTV ktere nahrazuje klasicky teletext i epg..

Nevím jak přesně funguje HBBTV, ale nedělám si iluze - do tohoto systému také někdo přece bude muset nějak vkládat tyto programové informace? A již jen to, jak je vidět, je kamenem úrazu.

 

...radsi mrknu na internet na program na nekolik dni dopredu...

Také mi nakonec nic jiného nezbývá. Ale je to mnohem pracnější než když se to zadává za pomoci EPG informací.

 

Opět, platíme UPC za služby, které nejsou poskytovány kvalitně (kéž by si to někdo od nich přečetl a vzal k srdci).

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

nemam upc televizi takze je mi uplne jedno za co jim platis

 

http://www.digizone.cz/clanky/co-je-hybridni-televize-hbbtv-a-jak-funguje/

 

http://www.digizone.cz/clanky/ceska-televize-spustila-hybridni-vysilani-hbbtv-v-dvb-t-a/

 

http://www.digizone.cz/clanky/prvni-hybridni-televizi-hbbtv-v-cesku-ode-dneska-nabizi-upc/

 

teletext nepouzivam od dob fungovani internetu coz je necelich 10 let

Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli má cenu to tady vůbec psát. Přesto si postěžuji: Když jsem např. dnes ráno aktualizoval EPG informace v programu DVBViewer na příští týden tak jsem zjistil, že např. :

- na kanálu MGM je film Gangster chybně uveden 9.11. v 0:55 - ve skutečnosti je ale vysílán 8.11 v 0:55.

- na kanálu CS film je film Postoj chybně uveden ve dva po sobě jdoucí dny - 9.11 (správně) i 10.11. (chybně) ve 14:00.

a tak by se dalo pokračovat.

 

Kdo se má na to potom spolehnout? Pokud mám např. v tom programu aktivní automatické přidávání časovačů tak si nemohu být jistý, že se mi automaticky některé pořady nahrají.

 

Jakým způsobem vůbec v UPC aktualizují EPG informace? Proč tam mají tolik chyb? To tam zadávají ručně?

 

Nevím, ale myslím si že nepřesnost v EPG je vina televizí. Např. ČT minulý týden měla neuvěřitelný zmatek s pořadem Cyklotoulky. V EPG, v novinách i na internetu to bylo jinak, než ve skutečnosti vysílané v TV. Správně to bylo pouze v teletextu ČT. Ale hrabat se v teletextu je alespoň pro mne nepohodlné a velice pracné a pomalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...