Přejít na obsah

Přesnost EPG informací


mirij

Doporučené příspěvky

No nevím, mux 482 MHz má EPG do neděle 12.5, stejně i ostatní muxy... Ovšem kontroloval jsem až teď, v poledne. Ráno jsem kontroloval (pouze tuto neděli). nic jsem nepozoroval

 

Tak skutečně máte tentokrát pravdu. Měl jsem v Recording Service Tweaks zapnutou volbu "Use the faster EPG Updater Method" a všimnul jsem si, po Vašem příspěvku, že EPG updater některé muxy z aktualizace úplně vynechá. Acho jo, stále nějaké chyby v sw. Ani se mi to už nechce reportovat na jejich fórum.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Něco je asi špatně s EPG informacemi v DVB-T kanálu Prima Love. DVBViewer Pro je načte bez problémů, ale DVB Recording Service je nedokáže načíst. Přitom ale ještě před týdnem je RS načetla normálně. Myslím si proto že nejsou vysílána úplně správně (?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

K pc s DVB-T přistupuju povětšinou jen vzdáleně (líné jak veš, monitor = tv), přesto jsem zkontroloval EPG Love v DVBV a RS (dnes), žádný rozdíl jsem nenalezl. Dodávám, z Love většinou nic nenahrávám a také nesleduju. Takže, asi opět lokální problém, stále se jedná o beta verzi. Několikaleté poznatky - RS chodí bez problému až do jeho prvního výskytu, pak pomohla obvykle jedině celková reinstalace DVBV a RS nebo občas i "odpočinek" od používání RS ... sleduju Tvůj občas marný boj na fóru DVBV :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Já mám už delší dobu problém s EPG v DVB-T. A to u kanálu Fanda mám EPG Barandova a naopak. Už jsem to několikrát přeladil . Ale nic nepomohlo. Už nevím co s tim. V TV jsem nenašel funkci "TOVÁRNÍHO NASTAVENI".Jen "VVYVOLÁNÍ PAMĚTI".To ale taky nepomohlo. Lokalita Olomouc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Řekl bych, že většina zákazníků o nějakém DVB-T v kabelu UPC nic netuší a pokud ano, tak stejně sleduje převážně DVB-C...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...