Přejít na obsah

Vodafone TV oficiálně spuštěna


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

před 48 minutami, homberg napsal:

Co to tam placaji, ze Horizon slo vyuzit jen v siti UPC?

Je třeba rozlišovat platformu HORIZON, tedy IPTV službu dostupnou pouze na STB UPC, a HORIZON GO, OTT platformu pro mobilní zařízení.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Evzen Zatím je to jen OTT a obraz nebyl na Full HD televizi špatný. Až bude box i na DVB-C, pak nějaký OTT stream bude vedlejší. Jinak pravidla pro Horizon - přesně to nikdo neřekne, dohody budou součástí obchodních tajemství atp. Mě to v EU fungovalo vždy, ale je fakt, že jsem to využíval minimálně.

@homberg UPC nesmělo prosávat Horizon lidem, kteří nebyli na síti UPC, proto to byl vždy jen doplněk k DVB-C. Nešlo tedy o nefunkčnost, ale o nemožnost si službu objednat.

@marek-81 Jste zákazníkem UPC, které vlastní Vodafone a k 1.4. dojde k zániku značky UPC a sloučení jen pod VF. Ale i tak máte službu "UPC TV", proto nemáte přístup do "VF TV". Co se týče kanálů, tak je skladba stejná a mezi námi, neměňte aktuálně Horizon za Vodafone Tv, není k tomu důvod 🙂

@paffko Nikdo netuší. VF by jí chtěl mít, ale jaká bude realita ... Třeba pro nejnovější verzi Tizenu bude letos.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Marek-26 napsal:

@DariusCZ To ano, ale nešl uzavřít smlouva jen na Horizon Go. Vždy jste musel mít smlouvu na DVB-C či internet od UPC na dané adrese. Dám příklad, kdybyste se na chatu trvale přestěhoval, tak byste již Horizon Go nemohl využívat.

Ano, to vím. Myslel jsem to tak, že když mám smlouvu s upc na net, či tv v trvalým bydlišti, tak pak jde používat Horizon Go i mimo bydliště přes net jakéhokoliv operátora.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...