Přejít na obsah

UPC mediabox HD DVR B3000HDCO - bude fungovat?


Návštěvník Ka.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ka.cz

Krásný den, mám v současné době digitální televizi od UPC, v ceně mám i nějaké programy v HD, nicméně settopbox je úplně ten základní typ, který HD nepodporuje a tím pádem nemůžeme v HD sledovat.

 

Známý mi teď nabízí settopbox od UPC a to model UPC mediabox HD DVR B3000HDCO. Nevím, proč to prodává, tvrdí, že je plně funkční, ale jen bez karty, kterou si tam pdajně dám tu svoji a vše bude fungovat.

 

Prosím, poradí mi někdo, kdo tomu rozumí víc než já (asi každý zde na fóru :-D ), zda to opravdu fungovat bude, jestli náhodou nemůže být nějaký zablokovaný nebo nekompatibilní s tou mojí kartou. Chce za to 2.000 Kč - je cena adekvátní?

 

Díky Katka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi mit tzv. CI slot. Pak si k tomu musis prikoupit/nebo pronajat:

http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-moduly.htm

 

Pokud je pouze na kartu, bude ti na bzum.

Koukam, ze se da koupit i za 1200 na inzerat.

 

edit:

Takze ti bude na bzum, protoze NEMA CI slot.

http://www.digizone.cz/clanky/kaon-kcf- ... vy-hd-pvr/

Kamarada posli do ...... (vis kam).

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ka.cz> pokud chces sledovat HD programy, musi to umet i tva TV, nejen STB. Takze pokud to TV umi, muzes koupit bud HD STB od UPC (nebo si ho pronajmout), anebo koupit Cl modul s kartou, ktery se sazouva primo do TV.

 

Ten STB od kamarada by ti muselo UPC sparovat s tvoji kartou (nebo s novou kartou - muzes mit tusim 4 karty) a to nevim, jestli by udelali. A pozor, tyhle Kaony jsou hodne poruchove.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Fungovat urcite nebude.Posli svojho znameho niekam aj s tym jeho kaon smejdom,evidentne ta chce oblafnut a nieco vytazit na tvojej neznalosti.V prvom rade musi byt stb sparovany s kartou,co ti UPC neurobi pokial nie je stb priamo od nich.Kaon ani nema CI slot do ktoreho by si vlozila CA modul so sparovanou kartou.Ked si chces vychutnat stanice v HD v tej najvyssej kvalite urcite neber stb ani od UPC,ale radsej zober CA modul s kartou pokial to tvoja TV umoznuje,cize musi byt Full HD,mat DVB-C,MPEG-4.Doporucoval by som aj TV s PVR kde mozez nahravat na USB alebo externy disk pokial nie si zatazena nahravat dve stanice naraz,co mi pripada az smiesne,ked sa vsetko reprizuje a niekolko krat recyklovane programy nahravat je uplna somarina.Ale ked velmi chces ten kaon,zober ho od UPC a TV musi mat HDMI vstup,nenapisala si aku mas TV.Ja hlavne vyuzivam PVR na live prenosy ked nie som doma.Takze urcite nebrat kaon smejd,ale CA modul s kartou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ka.cz

Takže - po prostudování návodu k naší telce (Sharp LC52D65E) jsem zjistila, že:

 

- telka sice je Full HD...

- ale nemá DBV-C tuner...

 

takže i když má CI slot, tak karta do tohoto slotu je mi k ničemu... což mě teda mrzí, ale smůla...

 

Takže jedině si od UPC pronajmout (což NECHCI), nebo koupit, což bych klidně koupila, ale nikde nevidím možnost ho koupit a za jakou cenu - HD settopbox...

 

Díky všem za radu k tomu settopboxu od známého, poslala jsem ho dle vašich dobrých rad do patřičných míst :D :D :D podle mě věděl, že to nepojede, protože se tvářil tak nějak všelijak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...