Přejít na obsah

Digi + analog TV


Trabi

Doporučené příspěvky

Dobry den,

 

chtel bych se optat, co je pravdy na tom, ze je analog TV z 16 programy zdarma k nabidce digi kabelovky? Uvazuji, ze bych krome klasicke plasmy v obyvaku dal nejakou TV kjartu do PC a chytal aspon analogtv na PC. Pripadne mate zkusenosti s nejakou kartou pro analog kabelovku do PC? Nebo si mam priplatit a koupit neco, co umi sparovat kartu a dat si do PC digi? Ale to uz asi bude drahe......diky za rady

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Ano, je to tak a ve vybraných lokalitách je k tomu ještě zdarma několik kanálů v DVB-T

 

Pro DVB-C potřebuješ přijímač s CI+ slotem (např. tento: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/techn ... 650-ci.htm) a další CA modul od UPC. Analogovou kartu neporadím, ale podle mě to půjde na všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do PC bych radeji doporucil aspon nejakou DVB-T kartu, analogova (jakakoliv) take vpohode pobezi, ale obraz nebude tak kvalitni,

na druhou stranu je ale treba rict ze v analogu je tech kanalu trochu vic (slovaci) nez v DVB-T.

Viz. seznam muxu: download/seznam_muxu.htm

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

O analogu vůbec neuvažovat, kvalita je v první řadě závislá na kvalitě použitého A/D převodníku v TV kartě a dneska se už stejně karty s analogovým tunerem prakticky nevyskytují (max. komba digitál+analog, kde je ale ten analog jenom jako doplněk). Naproti tomu u karty s tunerem digitálním je kvalita shodná s kvalitou vysílání a při záznamu se nahrává přímo stream vysílání a nedochází k degradaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Koupit kartu bez záruky lze jistě kdekoliv, ale zrovna u té televizní s analogem je navíc ještě problém s podporou, která v lepším případě končí u XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí shánět modely staré minimálně 2 roky. To hafo tehdejších výrobců tv karet (v dobách minulých to vyráběl kde kdo) se smrsklo na pár výrobců, kteří se tomu věnují profesionálně. jsou to velcí výrobci a podpora u nich není problém

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Já měl v Pc cca před 4 lety tuhle kartu WinFast TV2000 XP Expert a byl jsem spokojen-jen jsem tehdy na ní nerozchodil FM rádio a v tý době jsem měl Xp..Zrovna teď ji nabízí i na aukru- http://cm.aukro.cz/analogova-tv-karta-f ... 37769.html ,tak nevím jaký máš Pc a jestli máš volný slot.Jinak podpora /drivery,manuál atd./je zde http://www.leadtek.com/eng/multimedia/d ... id=6&act=3 je to od XP až po W7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem :-)

 

docela me zaujal ten STB USB k PC od DVB-C shopu za 3300 Kc. Jen bych chtel vedret od nekoho, kdo ho ma, jake s nim ma zkusenosti - jak jde cestina na EPG Teletext, atd, predpokladam, ze program je v AJ, coz me tak neva. Ten modul si muzu tedy pronajmout od UPC i s kartou, nebo nejak koupit? Chtel jsem koupit ten STB, ale chce to pri objednavce po me cislo smlouvy a overeni u UPC, ale ja budu pripojen az v zari, jsme nova lokalita, takze asi drive do zasobicky koupit nejde :-)

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...