Přejít na obsah

PLATBA MODEMU OD 1.5.2012-49KČ MĚSÍČNĚ


Návštěvník amelia03

Doporučené příspěvky

Návštěvník glide

Hmm, ja ted premyslim jak dokazat UPC ze jsem za modem zaplatil pred X lety vratnou zalohu 1000,- o kterou mne zkasnul technik, tak abych nemusel tento hloupy poplatek platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Hmm, ja ted premyslim jak dokazat UPC ze jsem za modem zaplatil pred X lety vratnou zalohu 1000,- o kterou mne zkasnul technik, tak abych nemusel tento hloupy poplatek platit.

Vratnou zálohu po tobě snad znovu nikdo nepožaduje. A platí se za pronájem modemu, s čímž vratná záloha nijak nesouvisí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

I když sem se nechtěl vměšovat do tohoto tématu tak mi to nakonc nedalo.

Podle mě je stížnost na UPC a tím pokuta pro UPC docela pravděpodobná.Do testního oznámení bych se v žádném případě nepouštěl.

Když se podíváte že i přes všechny nářky lidí ČTU dost často pokutuje například T-MOBILE,O2,a Vodafon.

Podle mého názoru hodně záleží natom jestli ČTU uzná to že UPC ma u nás na trhu už v podstatě monopol (třeba i v jiných lokalitách),a v tomto rozhodování nehraje roli že si třeba můžu dát výpověd,ale zda si může určitý člověk v danéím místě zajistit službu kterou niní využíva od UPC za stejnou cenu a kvalitu.A to je argument,který nahrává tomu že se může ve většině lokalit UPC chovat jako monopol a nařizovat ceny,tam kde není adekvátní náhrada.

Podle mě když bude stížnost napsána a směrováná na určitou oblast s přihlédnutím k jiným oblaste má šanci na úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

Argument monopolem je samozřejmě nesmysl, protože všude, kde můžeš mít kabelovku, můžeš mít i adsl a ostatní služby vedené po telefonních linkách (obdobná cena i kvalita). Prostě je ve všeobecných podmínkách, že UPC má právo změnit cenu služeb. Stejně tak tam je napsáno, že zákazník má v takovém případě právo vypovědět smlouvu k datu změny ceny. Nechápu, proč má tolik lidí problém tohle pochopit. Nikdy vám nikdo neslíbí, že vám bude za jednu cenu poskytovat služby až do smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Nejsem právník prostě jsem řekl svůj názor a na tom si trvám.

Nedávno dokonce potvrdil Ustavní soud i pokutu pro O2 kvůli tomu že nabízel výhodné bylíčky(tarifi)a tí fakticky bránil lidem přejít ke konkurenci.Ustavní sou potrvdil rozhodnutí úřadu že o2 zneužilo svého dominantního postavení na trhu a to samozřejmě lidé mohli kldině přeít k T-mobilu,nebo vodafonu.Takových pokut je v naší historii několik.Takže to zže múže někdo úřejít ještě neznamená že dotyčná společnost svými cenami nezneužíva u zákazníku svého Dominanntního postavení na trhu kabelových televizí.(je to trošku složitější)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...