Přejít na obsah

PLATBA MODEMU OD 1.5.2012-49KČ MĚSÍČNĚ


Návštěvník amelia03

Doporučené příspěvky

Návštěvník amelia03

Zdravím vás, ráda bych znala vaší zkušenost a názor ohledně platby modemu. Přišlo mi nyní vyučtování místo 299kč, 351kč, bez vysvětlení, proto jsem kontaktovala UPC folmulářem, kde mi za 5.dní odpověděli že navýšení je díky poplatku 49kč měsíčně za modem od 1.5.2012, že zákazníky předem informovali. Mě žádná informace, písemná ani emailem nepřišla, já s tím nesouhlasím, neměla jse šanci se k tomu jakkoliv předem vyjádřit či třeba odstoupit od smlouvy díky jejim novým změnám se kterými jsem nebyla seznámela a nesouhlasím. Jinak 299+49 není 351kč, ale 348kč, takže nevím, za co další 3kč. Když jsem tento týden opět chtěla kontaktovat UPC formulářem pro zákazníky, s dotazem ohledně této platby a termínu, kdy posílali info o zpoplatnění modemu, vše pro veškerou komunikaci se zákaznkama mají již týden zablokovaný.

Přišlo někomu předem upozornění o zpoplatnění modemu měsíčně 49kč? Jinak rychlost větší nemám, místo 30Mb/s, mám 21Mb/s, při změření rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC informovalo sve klienty pomoci dopisu, ve kterem bylo uvedeno:

 

Vážený kliente,

 

děkujeme Vám, že využíváte služeb společnosti UPC Česká republika, s.r.o. Dovolte, abychom Vás informovali o chystaných úpravách v portfoliu produktů UPC, ke kterým dojde 1. května 2012.

 

„Nové portfolio služeb podstatně navyšuje rychlost u většiny internetových připojení.“

„Nově budou také některé programové balíčky obsahovat programy v HD rozlišení.“

Zároveň dochází ke změně stávajícího způsobu účtování. U internetových produktů bude celková cena rozdělena na cenu služby a cenu za pronájem zařízení.

 

Je možné, že dojde k úpravě ceny ve Vašem současném vyúčtování. Pro více informací o nových produktech a podmínkách poskytování Digitální kabelové televize a Internetu navštivte prosím http://www.upc.cz/noveportfolio.

 

Vaše práva podle Všeobecných podmínek zůstávají beze změn. Všeobecné podmínky naleznete na našich webových stránkách.

Věříme, že nové změny Vám ještě více zpříjemní užívání našich služeb.

 

S přáním pěkného dne,

 

Vaše UPC

 

 

Me ten dopis prisel, ale jeho problem je v tom, ze namisto toho aby jasne upozornili, ze dojde ke zmenam cen a konkretne jakym, tak jen nenapadne odkazuji na jejich webovou stranku.

Zatimco ze se navysuje rychlost a pridavaji HD kanaly je v tom dopise napsano velikym pismem. :roll:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, Ja mam sterny problem, tato zmnena mne poradne nastvala (mam smouvu na 299 do konce zari) ale na fakture je 351, zazuji stiznost na TU pripadne trestni oznameni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsi poradne prectes jejich smlouvu tak mohou kdykoliv provadet zmenu jak se jim libi tudiz u nich nemas jinou ani cenu a sluzbu kterou dostavas protoze ji meni jak to vyhovuje jim ...zacal sem na 2 mbit a skoncil na 30 ..a o cenach nemluve ...to co je ve smlouve u nich neplati je variabilni diky tem klauzuliv ve smlouve ,,,proto seru na ne a za 10 konec se vsim at si naserou upc nabizi 30/1 novim zakaznikum za 300 + 50 modem nini na 4 mesice max rok ...a netbox 30/15 za 300 bez zbytecnych pronajmu novym zakaznikum pevne na 2 roky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...