Přejít na obsah

Změny cen TV nabídek od 1.7.2012


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník PetrS

Jestli to bude ČT dělat jako vždy, že besedu přeruší přenosem, tak eurosport HD (1+2) bude jediná možnost. Teď by se hodil i na tenis. Mohli by ho přidat dřív...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV balíčky

Mám dotaz, jestli je tu někdo, kdo vlastnil tv balíček pod názvem EXTRA ? Byl několik let zpátky. Nyní zrušeno. Zajímalo by mě jaké programy obsahoval? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale šel... úplně v začátcích šel. Vím moc dobře, protože jsem ho objednal druhý den, co ho UPC začalo nabízet. Bylo tam pouze AXN Crime a AXN SciFi a trvalo jim asi půl dne, než mi to aktivovali. Mám pocit, že to tehdy stálo buď pouze 1Kč s * anebo 99Kč - to už nevim. Poté se začal tento balíček pomalu rozrůstat, stejně jako jeho cena, a vznikl rovněž balíček PLUS, který toho zahrnoval více. UPC ale EXTRA nezrušilo a nechala ho zašitý v ceníku, že ho normální zákazník nenašel a pak začaly vznikat ty komplikace, kdy UPC lidem ty balíčky prohazovalo, atp. Vždyť se to řešilo i tady. A ano, EXTRA byl nabízen i jako bonus - v tom se shodnem.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vyplývá z předchozích příspěvků balíček EXTRA stále existuje. Přijde mi ale divné platit 39,-kč za 2 programy ( AXN Crime a AXN SciFi)? Domnívám se, že jich bude víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...